Cizinci by si za partnerku vybrali Češku

on

young-couple-1760184_1280-1

Německy hovořící páni, kteří jsou zaregistrováni na stránkách www.tschechische-traumfrauen.de se mohou denně těšit z možnosti potkávat krásné, chytré a šikovné ženy. Těmi ženami jsou české a slovenské duše toužící po nalezení dokonalého muže pro život. Proč vlastně Němci a Rakušané tolik vyhledávají dámy slovanského původu? Jak je možné, že se cizincům tolik líbíme? Existuje mnoho anket a dotazníků, ze kterých vyplývá, že se Němcům i dalším evropským i mimoevropským cizincům na českých ženách zamlouvá jejich upřímnost, věrnost, loajálnost a starostlivost. Mimo jiné se shodují v názoru, že jsou přirozeně krásné a nepotřebují obvykle příliš mnoho make-upu. Navíc se prý hezky usmívají. Neshody ale panují v názoru, zda se umí české ženy dobře oblékat a dbát o svůj zevnějšek.

Pokud muži srovnávají české ženy například s Američankami, vyzdvihují, že Češky dokážou být velmi praktické, plánující a myslící na budoucnost. Oproti Američankám se navíc nesnaží být centrem pozornosti. Někteří pánové ale také zároveň dodávají, že k sobě některé české a slovenské ženy nemají přílišnou sebeúctu, což vede k tomu, že se dají velmi snadno svést. Být snadnou kořistí ale není u mužů úplně populární. Já však mám ve svém okolí spíše ženy, které jsou naopak rozumné a nenechají se hned po první schůzce nalákat do postele. Nemohu tedy tuto negativně vyhlížející stránku českých žen objektivně posoudit.

Většinou vypadáme v očích těch, kteří nás posuzují, mnohem lépe, než jak se samy doopravdy cítíme. Jak je to možné? Někteří cizinci, se kterými jsem měla možnost se na toto téma bavit, odpovídali, že je to tím, že je převážná většina českých a slovenských žen krásných. To, že je jich opravdu velké množství, zapříčiňuje, že si mezi veškerou krásou okolo neuvědomují a nevidí svoji vlastní.

One Comment Add yours

  1. Romana napsal:

    Čtete rádi zajímavé články? Unikátní neformální rozhovory, které jdou na dřeň? Jak to funguje v pohřebních službách? Co se ve skutečnosti skrývá za fenoménem kartářek? Informace, které se jinde nedočtete. Bez zkracování, bez cenzury, prostě lidsky…Čtěte PřiběhyLidí.cz.

Napsat komentář