Sexy lodičky nebo sandálky na ples

on

Máte v plánu vyrazit na party či na ples? Plesové šaty už na vás čekají doma na ramínku a vy k nim ještě nemáte vybrané vhodné lodičky, ve kterých skutečně zazáříte? Máme pro vás skvělé tipy. Zkuste modely s blyštivými kamínky, kovovými cvočky i módními ostny.

sexy-lodicky-nebo-sandalky-na-ples

Nezapomeňte, s výběrem šatů si rozhodně dejte hodně práce, protože ty jsou základ. K nim pak musíte zvolit vhodné střevíčky. I když se to nezdá, vybrat takové, které se k šatům budou hodit, padnou vám a zároveň vám v nich bude dobře, může být poměrně náročné. Správné boty dokáží váš outfit patřičně pozvednout a dodat mu šmrnc. Navíc v nich budete vypadat sexy a štíhleji.

Záleží jen na vás, jaké botky se vám nejvíc líbí. Jestli pro vás jsou pohodlnější klasické uzavřené lodičky do špičky, obuv s platformou nebo máte raději páskové sandálky.

Klasické lodičky

Na večírek vyměňte jednoduché černé lodičky za více zdobené modely třeba drobnými kamínky. Lodičky mohou zdobené na špičce nebo ne příliš nápadně na podpatku. Nosí se také cvočky v podobě malých ostnů a stylově vypadají kousky v odstínech krémové barvy.

Botky s platformou

Takové boty budou slušet všem ženám a hodí se takřka ke každému outfitu. Platformy dodají menším ženám další centimetry a navíc dokáží opticky zeštíhlit siluetu. Jestliže zvolíte model s otevřenou špičkou, noste ho vždy bez punčoch. A nezapomeňte si nalakovat nehtíky. Velmi sexy vypadají kousky s páskem kolem kotníku. A kdo je odvážný, může zkusit extrémně vysoké platformy.

Sandálky s páskem

Na ples i na party využijete naprosto bez potíží kotníčkové sandálky. Nosit se dají nejen k plesovým šatům, ale i k obyčejným džínům. Na každé společenské události dokonale zazáříte v luxusně provedených sandálkách. Na ples nebo jinou významnou společenskou událost určitě unosíte skvostné střevíčky s kamínky nebo flitry.

Výběr bot k plesovým šatům je opravdu široký. Jestliže ještě nemáte ani botky ani správné šaty, měli byste tuto chybu napravit. Vyberte si z velkolepé nabídky butiku Radost, kde najdete krásné šaty a pak se dejte do hledání vhodných botek.

Napsat komentář