Samodržící tanga

on
Foto: Astratex.cz
Foto: Astratex.cz

Obvykle se říká „čím větší tím lepší“ to ale v tomto případě zdaleka neplatí. Řeč není o ničem jiném než o dámském spodním prádle. Samodržící tanga, tak malá, ale přesto schovají vše potřebné. 

Samodržící tanga nosí takové celebrity jako například Fergie, Tyra Banks nebo Cameron Diaz. Vy ještě nemáte samodržící tanga ve svém šatníku? Možná nevíte, o co přicházíte!

Módní výstřelek?

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde jen o sexy módní výstřelek, který vymyslel pravděpodobně nějaký muž, aby co nejvíce odhalil intimní část ženského těla. Opak je ale pravdou.Samodržící tanga vymyslela žena! A důvod? Jsou opravdu praktické.

Dalo by se říci, že částečně nahrazují bezešvé prádlo. Určitě znáte ten pocit, když si obléknete přiléhavé šaty nebo sukni a pod látkou se rýsuje obrys prádla. Tomu je nyní konec. Žádné šňůrky ani látka navíc.

Jak to funguje v praxi?

Samodržící tanga jsou vyrobeny z jemné a vysoce kvalitní látky (akryl + spandex). Zevnitř mají speciální film, který se přilepí k pokožce a zaručí tak, že tanga nespadnou a drží na svém místě. Při svlékání je naopak jednoduše a hlavně bezbolestně odlepíte. Ano, praktické a také pohodlné.

Tanga lze použít opakovaně, perou se stejně jako ostatní jemné prádlo.

K dostání jsou v různých barvách, zdobené flitry nebo krajkou, široký sortiment tak uspokojí i náročné zákaznice. S výběrem velikosti si také lámat hlavu nemusíte, je totiž univerzální.

Samodržící tanga koupíte již od 300 Kč ve specializovaných obchodech se spodním prádlem. Velký výběr však naleznete také na internetu, kde ale někdy musíte počítat s delší dobou dodání.

Samodržící tanga pro muže

Ani muži tentokrát nepříjdou zkrátka. Výrobci spodního prádla mysleli i na ně a samodržící tanga pro muže jsou k dostání ve vybraných prodejnách. Jak moc jsou v tomto směru pánové odvážní a svolní pořídit si takovýto kousek prádla do svého šatníku, lze jen těžko odhadnout.

Další otázka je na vás, milé dámy,  viděly byste svého drahého v něčem takovém rády nebo naopak nerady?

Napsat komentář