Pro milovnice moderního života aneb jak bydlet v Praze levně!

Nemusíte být odbornicí přes reality. Každému je jasné, že ceny bytů jsou nejvyšší v Praze, protože právě zde se toho děje nejvíce. Naše hlavní město nabízí kulturní vyžití, lepší pracovní ohodnocení, kvalitnější školy pro děti a ještě mnohem více. Jste žena moderní doby a ráda byste trávila život v Praze? Nesmíte skočit na předraženou nabídku! Podívejte se, jak a kde se dají koupit či pronajmout byty za velice nízkou cenu.

Do centra jen kousek, přesto v klidu

Pravidlo je jasné – čím blíže je byt centru, tím je jeho cena vyšší. I když si chcete užívat pulzující srdce metropole, nemusíte v něm bydlet. Je lepší volit místo, odkud se do centra pohodlně dostanete MHD. Budete si totiž užívat i klid přírody. Máme tip – je to multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová.

cas-prozeny-cz_rezidencetopolova_cz_01

Nabízí krátkodobé ubytování Praha levně a současně byty na prodej i k pronájmu. Nabízí garsoniéry, byty 1+kk a 2+kk a od ostatních se zásadně liší cenou. Za pronájem garsoniéry se platí 11 500 Kč nebo 12 500 Kč měsíčně, skládá se jen jedna kauce ve výši 10 000 Kč. V bytě mohou bydlet až 3 osoby a smlouva se uzavírá na rok s možností prodloužení. Jestliže vás více zajímají byty na prodej Praha, v Rezidenci je aktuálně k mání například zrekonstruovaný a stylově vybavený byt 2+kk. Koupě tohoto bytu je mimochodem i chytrou investicí do budoucna. Právě o byty 2+kk je v Praze tradičně největší zájem. Oblíbené jsou u rodin s jedním dítětem a také u studentů.

cas-prozeny-cz_rezidencetopolova_cz_02

Proč zvolit?

Rezidence Topolová má strategicky výhodnou polohu. Nachází se na Praze 10, což je jedna z klidných a bezpečných lokalit. Kousek je to do přírody a pouhých 5 minut je to na stanici metra Skalka. Potěší i perfektní spojení na pražské výpadovky. V místě se nachází školy i školky, obchody restaurace (jedna je přímo součástí komplexu).

Vyřešte finance včas!

Zájem o levné byty je samozřejmě největší. Neztrácejte čas, a co nejdříve si zjistěte, kolik vám v bance půjčí. Základní představu pomůže udělat online kalkulačka.

Napsat komentář