Pojistěte si i elektroniku jednoduše

on

V dnešní době rostoucích elektronických a internetových technologií se v řadách obyvatelstva pohybuje stále více mobilních zařízení. S tím samozřejmě souvisí i zvýšená kriminalita a možnost poškození, protože se majitelé těchto zařízení stávají neohroženými. Neuvědomují si, že i jim hrozí nějaká rizika a mnohdy si vůbec nevědí rady, jak s nimi bojovat.

Existuje řešení

Nejjednodušší je samozřejmě si nechat svoje zařízení pojistit. Můžete si sjednat jak pojištění proti krádeži, tak pojištění nahodilého poškození. Nezáleží pak, na který přístroj se onen produkt vztahuje, protože mnoho z nich má širokou působnost. Tato pojištění obvykle nabízejí velmi výhodnou cenu na krátké časové období od 12 do 24 měsíců. Vztahují se na všechny typy elektronických zařízení od mobilních telefonů, přes počítače až po fotoaparáty a kamery.

Lze prodloužit i záruku

Dnes není příliš obvyklé, aby elektronická zařízení vynikala vysokou odolností a životností. Během standartní záruční lhůty tak obyčejně řešíte několik reklamací, avšak co budete dělat po jejím skončení? Pro tyto případy pojišťovny připravily speciální pojištění prodloužené záruky. To umožní prodloužit standartní dobu až o 36 měsíců navíc absolutně ve stejném rozsahu. Za výhodnou cenu tak získáte prostředek, pomocí kterého můžete opravit své zařízení i po uplynutí 24 měsíců a v případě jeho neopravitelnosti dostanete finanční prostředky na koupi nového.

Sjednejte si vše na jednom místě

Je velmi výhodné si sjednávat všechny typy pojištění na jednom místě. Některé pojišťovny v takových případech nabízejí různé výhody a benefity, a navíc to má velkou výhodu i pro vás. Díky umístění v jednom místě totiž ušetříte spoustu času, který poté můžete produktivně využít jinou cestou. Všechny tyto výhody nabízí pojišťovna ERGO. Najdete u ní všechny typy pojištění, a navíc si můžete být jisti výbornou péčí o zákazníka, o čemž svědčí stovky převážně kladných recenzí a ohlasů.

Nechte si pojistit i drobnější majetek, protože ten je mnohdy podroben mnohem větším rizikům než taková nemovitost nebo vybavení domácnosti.

Napsat komentář