Nestárnoucí šátky a šály pro každou příležitost

A je to tady. Jaro konečně klepe na dveře a my můžeme odložit péřovky a kabáty. Provětráme šatníky, vytáhneme saka a letní šaty. Přichází období odvážných kreací, které lahodí zraku. Každé oko s potěchou spočine na doplňcích, jako jsou šátky a šály. Jejich variabilita nezná mezí, a proto je dobré vybavit se více modely. Pestrou paletu barev a mnoho typologií nabízí internetový obchod Přímo od výrobce.

Dámské tunelové šátky nestárnou

Dávno minuly doby, kdy šátky plnily pouze praktický účel a vázaly se nevzhledně „na babičku“ s uzlem pod bradou. Dnes jsou dámské šátky vítaným doplňkem každé šatní skříně. Pojďte na návštěvu do obchodu Primoodvyrobce.cz. Šátky a šály se dají do nekonečna kombinovat se všemi druhy oblečení, jež máte. Střídmá elegance i odvážný styl podávají pomocnou ruku kreativitě, jíž se meze nekladou. Tunelové šátky, jež se ležérně omotávají kolem šíje z e-shopu Primoodvyrobce.cz jsou batikované, nebo jednobarevné, vícebarevné i se vzorem či motivy. Nízká cena umožňuje dámám pořízení si více typů pro denní i večerní nošení. Dámské tunelové šátky jsou zkrátka vhodné pro každou příležitost.

bali-1822663_1280

Obdélníkové šátky se nosí i jako pareo na pláž

Obdélníkové dámské šátky lze nosit buď jako doplněk k letním tílkům i pokrývka hlavy, nebo se dá v případě nutnosti zavázat do varianty šatů na pláž. Takové šátky jsou označovány pojmem pareo na pláž i na koupaliště se výtečně hodí, neboť se dají snadno uvázat mnoha způsoby jen tak přes plavky. Vzdušný a prodyšný materiál, z něhož se parea vyrábějí, je kombinací bavlny a hedvábí. K dispozici jsou tyto šátky v mnoha formách, odstínech, anebo se vzorováním. Trojúhelníkové šátky ze sortimentu prodejny Primoodvyrobce.cz jsou obohaceny o moderní třásně, které rozechvějí i jarní květy v rozpuku.

Napsat komentář