Několik tipů na vánoční dárek

Vybrat vánoční dárek pro ženu není těžké, pokud znáte její velikost a záliby. Něžné polovičky potěší drahý parfém stejně jako pěkná kabelka, luxusní lodičky, sada nádobí nebo praktický kuchyňský robot. Nepohrdne ani zážitkovým dárkem – noc na zámku s wellness službami. Stejně tak ocení i dárkové poukázky, kdy si po svátcích může koupit, po čem touží a to za super ceny. Jaký dárek vybrat pro muže? V první řadě řešíme komu je dárek určený, zda partnerovi, manželovi, tatínkovi, tchánovi, synovi, vnukovi nebo jen kamarádovi a to s ohledem na věk. Popřemýšlejte nad tím, jaké mají dotyční záliby, po čem touží. Zda upřednostňují praktické věci nebo je potěší nějaký netradiční dárek.

gift-548296_1280

Stolní fotbal – tady nic nezkazíte, jen rodinu stmelíte

Tato hra je populární po celém světě a nelze se divit, stolní fotbal je velice zábavný a vy se při něm skvěle odreagujete od všedních starostí. Na co si dát pozor při výběru fotbálku? V první řadě je třeba věnovat pozornost velikosti hracího stolu. K dispozici jsou skládací stoly, na dvou nohách, a klasika na čtyřech nohách, je zde nutno podotknout, že čím větší a těžší stůl, tím bude stát pevněji na podlaze. Druhým kritériem – volba materiálu. Obecně platí, že pro výrobu stolního fotbalu se používá přírodní dřevo, dřevotříska, překližka a MDF. Zvláštní pozornost je věnována povrchu stolu, který musí být bez vad a nedostatků. A pak koukáme na tyče, ty jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který sestává z pružinou a gumou. Na konec vybíráme míčky. Jeden nikdy nestačí!

fotbal-na-gsmag-768x532

Stolní fotbálky a další pěkné zboží na t-zbozi.cz

Kvalitní stolní fotbálky a další potřebné věci do vaši domácnosti nakoupíte v zákazníky, zlatým certifikátem Heureka oceněném internetovém obchodě t-zbozi.cz. V posledních době jsou velmi oblíbené i zážitkové dárky. Můžete vedle halenky, trička a fotbálku dopřát svému drahouškovi adrenalinový zážitek jako je seskok padákem, jízda vznášedlem, bungee jumping, plavba na divoké řece nebo i jízda ve Ferrari.

Napsat komentář