Nadčasová elegance v koženém provedení

Kvalitní rukavice jsou doplněk, který by neměl chybět v žádném dámském ani pánském šatníku. Koupit je můžete v nespočtu provedení, v různých barvách i materiálech. Při výběru je tedy snadné se ztratit. Proto vsaďte na nadčasovost. Kožené rukavice se nosily, nosí a nosit budou – a jejich majitelé dobře vědí, proč investovali právě do nich.

Foto: Elegants.cz, dámské kožené rukavice
Foto: Elegants.cz, dámské kožené rukavice

Pro pohodlí i pro parádu

Kvalitní kožené rukavice nejsou jen módní záležitostí, právě naopak. Jakmile uhodí mrazy, je třeba se před chladem chránit. Ne nadarmo naše maminky vždycky říkávaly „hlavně nezapomeň na čepici a rukavice“. Naše ruce v zimním počasí snadno prochladnou a za nedostatečnou péči nás potrestají nejen nachlazením, ale třeba i suchou kůží. Zatímco bez luxusní kabelky nebo nové kravaty v zimě klidně vydržíte, kvalitní teplé rukavice jsou základ.

Foto: Elegants.cz, dámské kožené rukavice
Foto: Elegants.cz, dámské kožené rukavice

Kromě toho jsou však kožené rukavice i velmi elegantním módním doplňkem. Kůže je obecně zajímavý materiál a spousta dnešních návrhářů téhle „kožené módě“ v poslední době přichází na chuť – na přehlídkových molech ve všech módních metropolích se stále častěji setkáváme s všemožnými výrobky z kůže. Dámské kožené rukavice jsou klasikou, ale rozhodně to není jen o dámách. Na své si přijdou i příslušníci drsnějšího pohlaví – pánské kožené rukavice vám dodají jiskru a šmrnc a krásně dotvoří celkový vzhled.

Foto: Elegants.cz, pánské kožené rukavice
Foto: Elegants.cz, pánské kožené rukavice

Kde nakupovat

Rukavice mají dvojí úkol – zahřát nás v mrazivém počasí a ozdobit. Jsou proto doplňkem, do kterého se vyplatí investovat. Jsou velice vhodným a elegantním doplňkem i nyní, v období plesové sezóny. Ideálního výrobce poznáte podle dobré řemeslné práce, rukavice od něj jsou kvalitně ušité a dlouho vydrží. Ověřte si, jaké používá materiály. Kůže by měla být jemná a té nejvyšší kvality, například jehnětina. V případě pánských rukavic pak třeba jelenice. Důležité jsou i zkušenosti. Tradice výroby kožených rukavic v Čechách je skutečně dlouhá a s trochou snahy najdete výrobce, kteří na ni úspěšně navazují. Vyplatí se nakupovat právě u nich. Pokud se vám nechce dlouze hledat, můžeme vám prozradit, že se jedná například o e-shop www.elegants.cz.

Napsat komentář