Božské prodloužené vlasy z pražského salonu ProfiBeauty

úvodní

Myslíte si, že Vaše krása spočívá ve Vašem šatníku? Omyl! Korunou krásy každé ženy jsou její vlasy! Váš účes připoutá oči kolemjdoucích jako první! Kde jsme k těmto moudrům přišli? V salonu ProfiBeauty!

Salon, kde mění krásné ženy v okouzlující

Salon ProfiBeauty je kadeřnický salon, který se už deset let zabírá ženskou krásou, která dle všeho je ukryta ve vlasech. „Vaše vlasy Vám vytvoří image! Možná se říká, že šaty dělají člověka, ale skutečnou dámu dělají její vlasy“, říká manažerka salonu ProfiBeauty Veronika Suchá. Když se nad tím zamyslíme, něco na tom bude. Vzpomeňte na ty ženy, které při rakovině přišly o vlasy, všechny říkají, že se jim změnila jejich identita. Prostě vlasy z Vás dělají tu pravou ženu. A teď je jen na Vás jakou. Chcete mít účes jako celebrita s dlouhými vlasy, romantická žena s rozpustilými loknami nebo jako uhrančivá žena wamp? V salonu ProfiBeauty jsou připraveni z Vás udělat krásku přesně podle Vašeho přání.

Dlouhé vlasy muži milují

Ač se říká, že krása ženy leží uvnitř, tedy v její duši, nebudeme si nic nalhávat, muže nejprve zaujme Váš zevnějšek. A když už jsme u toho, 90 % mužů zkrátka miluje na ženách dlouhé vlasy. Připadají jim v nich více ženské, více sexy. Bohužel ne všechny mají to štěstí, že mají nádherné dlouhé vlasy do půlky zad. Ale s tím si právě v kadeřnictví ProfiBeauty umí poradit. Jak?

Prodlužování vlasů – šetrně, moderně, levně

vlasySalon ProfiBeauty se zaměřuje právě na to, aby ženám pomohl vyřešit tento zásadní problém. Specializace salonu je tak na prodlužování vlasů a samozřejmě také na zahušťování vlasů.

Vlasy prodlužují už deset let, takže se řadí mezi špičku v oboru a Vy se tak nemusíte obávat, že by Vaše vlasy po prodloužení byly zničené. Naopak! Prodloužení vlasů provádí jedině technikami, které patří mezi nejmodernější a nejšetrnější. Zároveň ale nabízejí příjemné nízké ceny za své perfektně odvedené služby. Mezi nabízené metody tak patří prodlužování vlasů keratinem za tepla, vlasové pásky, metoda ExtendMagic a nově také prodlužování vlasů ultrazvukem, známé také pod označením keratin za studena.

Vaše vlasy jsou Váš poklad

zrcátko O Vaše vlasy bude opravdu královsky postaráno. A to nejen proto, že salon ProfiBeauty je zařízen v královském stylu, kde se mimochodem opravdu budete cítit jako výjimečná bytost. V salonu pracují s kvalitní kosmetikou Tec Italy, která je bezsulfátová a vhodná i na prodloužené vlasy. A vlasy prodlužují rovněž těmi nejkvalitnějšími vlasovými prameny, používají středoevropské vlasy, které si obstarávají sami (vedou vlastní výkup vlasů, při kterém si můžete za své ustřihnuté vlasy přijít na pěkné peníze) nebo podobně kvalitní východoevropské vlasy. Středoevropské vlasy jsou ty nejvhodnější k prodloužení vlasů, protože dokonale splynou s Vašimi vlasy a nikdo tak nepozná, že máte prodloužené vlasy. Špičkové služby si nemůže vynachválit i modelka Eliška Bučková, která již několik let do salonu dochází na vlasové pásky. „Vaše vlasy jsou Váš poklad, tak se musíte rozmyslet, komu je svěříte“, říká Eliška. Pokud si tedy i Vy ceníte svých vlasů, tak zavítejte do salonu ProfiBeauty, který se o Vaši krásu vlasů postará s láskou a náležitou péčí. Vinohradský salon kromě prodlužování vlasů a zahušťování vlasů nabízí samozřejmě barvení vlasů, které se opět provádí těmi nejšetrnějšími technologiemi a to zohledňují především i na prodloužené vlasy, které již nejsou vyživované. A ačkoliv jsou jejich láskou dlouhé vlasy, nebrání se ani stříhání vlasů. „Nejčastější jsou u nás střihy polodlouhých vlasů, ale někdy tu máme i opravdu razantní krátké střihy. Je to pro naše vlasové stylistky vítaná změna. Opravdu nemůžeme říct, že by naše práce nebyla kreativní, a to nás baví.“ říká Veronika Suchá a dodává: „Dámy k nám také rády chodí na účesy na ples, svatební účesy nebo na brazilský keratin, který umí nádherně zotavit velmi poškozené vlasy nebo krepatící se vlasy. A pak takovou specialitkou ze světa krásy, která se však netýká vlasů, je samoopalovací nástřik. Myslím, že když má žena dokonalé vlasy a k tomu sexy opálenou pleť, tak je okamžitě velmi atraktivní a nepřehlédnutelná! Dokonce nemusí používat ani make-up, protože samoopalovací nástřik zakryje všechny nedokonalosti na pleti a celkově Vás rozzáří.“

Tak dámy, co Vy na to? Nepůjdete se i Vy zkrášlit do oázy krásy uprostřed královských Vinohrad? Kadeřnictví Praha 2 – salon ProfiBeauty v čele s Veronikou Suchou a jejím týmem už na Vás čeká s otevřenou náručí.

Napsat komentář