4 tipy – jak si užít léto plnými doušky

on

Určitě se už i vy těšíte na slunečné léto plné zábavy, grilovaček, opalování, koupání, lenošení, sportování a mnoho dalšího. Každý dle svého gusta. Rozhodně i zde platí pořekadlo, že připravenému štěstí přeje. Nedopusťte, že si v létě budete klást otázku, co s víkendem? Protože léto není jen o čtrnácti denních dovolených u moře. Léto si můžete užít celé od začátku do konce. Chce to jen plán.

paragliding-918721_1280

Adrenalinové sporty

Už nyní s předstihem se můžete domluvit s některými přáteli, že jednoho krásného letního dne podniknete zábavu pod názvem adrenalinový sport. Dnes jich existuje celé množství, stačí jen prolistovat nabídky a vybrat si to pravé ořechové. Jestliže takové přátele nemáte, je nejvyšší čas zkusit sociální sítě a podobně smýšlející lidi oslovit a poznat.

photographer-1029391_1280

Fotografka

To, že nejste ostřílená fotografka, vůbec nevadí. A dokonce nebude vůbec vadit, když vyrazíte na tuto dobrodružnou cestu sama. Občas se stane, že přátelé nemají čas a není nic lepšího než se umět sama zabavit. Fotit můžete rostliny, nebe, ptáčky, řeku, staré nádraží a cokoliv vás jen napadne. Uděláte si zajímavou procházku, pořídíte pár snímků a vyčistíte si hlavu.

girl-429380_1280

Dovolená na poslední chvíli

Občas jsou ty neplánované akce právě ty nejlepší. Jestliže s kamarádkou budete přemýšlet kam vyrazit, zkuste last minute zájezdy. Ušetříte si tím peníze a ještě to může být i pořádné dobrodružství. Taková dámská jízda rozhodně není na škodu. Povalování se na pláži, koupání, legrace, večer drink a procházka.

Buďte akční

Sedíte doma a téměř se vám kouří z hlavy od přemýšlení, kam vyrazit s partou přátel nebo jen s kámoškou? Prostě běžte na nádraží a sedněte na nějaký vlak. Nebraňte se dobrodružství. I tohle může být docela zajímavý adrenalin. Zážitky z cesty a hromada legrace vás nemine. Na stan však rychle zapomeňte. Proč tahat dříví do lesa… Spát můžete v penzionu, který najdete cestou.

Napsat komentář