Viridian Nutrition – doplňky stravy, které pomáhají

on

Vitamíny a doplňky stravy se těší velké oblibě v naší společnosti, protože příjem potřebných látek z potravy klesá. Na vině není jen náš životní styl, ale i potraviny, jež mají kvůli pěstování, skladování a zpracování nízký obsah vitamínů a minerálů. A tak se vše zdá být v pořádku, když ráno polknete pilulku, která obsahuje denní a komplexní dávku potřebných živin. Ale jsou skutečně tyto doplňky tak blahodárné? Jak poznáte ty prospěšné? Co vypovídá o vitamínech jejich cena?

Levná koupě bývá málokdy výhodná, multivitamíny jsou syntetické, nebo obsahují velmi malé množství látek. Tím se snižuje i jejich účinnost a můžou napáchat i velkou neplechu v podobě usazenin. Tělo je není schopné produktivně využít ani vyloučit a radši je uloží. Proto si raději připlaťte a vyhledejte organické vitamíny. Britská značka Viridian Nutrition vyrábí své doplňky s ohledem na všechny nutná a náročná opatření čistoty. Díky formě kapslí z rostlinného původu s obsahem volného prášku jsou doplňky Virdian Nutrition 100% aktivní bez přídavků modifikovaných a balastních látek.

Vitamín C jako stavební kámen dobré imunity

Změny počasí, kolísání venkovních teplot, stres a spěch. To vše oslabí náš organismus ve vteřině. Nejlepší prevencí už po staletí je vitamín C. Měli bychom proto zvýšit jeho příjem v době, kdy se cítíme ohroženi. Přítomnost céčka v těle nejen chrání a posiluje imunitu, ale také snižuje teplotu a urychluje celkovou regeneraci. Právě proto je tak doporučovaný čaj s citrónem. Ester vitamín C je efektivní a nejlépe využitelná forma pro lidský organismus v podobě kapslí. Navíc je pH neutrální, což zamezí překyselení vašeho žaludku. Výrobek neobsahuje žádné stopy jiných prvků a je tak vhodný pro vegany i alergiky.

Digestiva pracují pro naše trávení

Pokud vás trápí ekzémy, potravinové alergie, časté virózy a zažívací potíže, měli byste věnovat pozornost svému střevu. Jistě už jste někdy pocítili nepříjemné pocity způsobené narušenou mikroflórou. Narušit rovnováhu tohoto prostředí nemusí jen zkažené jídlo a antibiotika, doslova zabít prospěšné střevní bakterie může stres, cestování a celkové oslabení (třeba z důvodů nedostatečného spánku). Jaké učinit preventivní opatření a jak se chovat v době uzdravování střevní mikroflóry? Užívejte po jídle digestiva. Právě ona podpoří vaše trávení. Spojení enzymů, probiotik, prebiotik a vlákniny vašemu zažívání uleví a ozdraví ho. Pokud naše střevo nefunguje, jak má, propouští do krve nestrávené zbytky jídla a jiné látky, které můžou náš organismus překyselovat. Potíže se leckdy týkají celého zažívacího traktu. Plynatost, zácpa a pálení žáhy spraví digestiva a probiotika. Dle vaší chuti vyzkoušejte vlákninu ze lněného, konopného nebo chia semínka. Firma Viridian Nutrition nabízí několik unikátních komplexů probiotik, které vás vrátí do života.

Napsat komentář