Viridian Nutrition – doplňky stravy, které pomáhají

on

Vitamíny a doplňky stravy se těší velké oblibě v naší společnosti, protože příjem potřebných látek z potravy klesá. Na vině není jen náš životní styl, ale i potraviny, jež mají kvůli pěstování, skladování a zpracování nízký obsah vitamínů a minerálů. A tak se vše zdá být v pořádku, když ráno polknete pilulku, která obsahuje denní a komplexní dávku potřebných živin. Ale jsou skutečně tyto doplňky tak blahodárné? Jak poznáte ty prospěšné? Co vypovídá o vitamínech jejich cena?

Levná koupě bývá málokdy výhodná, multivitamíny jsou syntetické, nebo obsahují velmi malé množství látek. Tím se snižuje i jejich účinnost a můžou napáchat i velkou neplechu v podobě usazenin. Tělo je není schopné produktivně využít ani vyloučit a radši je uloží. Proto si raději připlaťte a vyhledejte organické vitamíny. Britská značka Viridian Nutrition vyrábí své doplňky s ohledem na všechny nutná a náročná opatření čistoty. Díky formě kapslí z rostlinného původu s obsahem volného prášku jsou doplňky Virdian Nutrition 100% aktivní bez přídavků modifikovaných a balastních látek.

Vitamín C jako stavební kámen dobré imunity

Změny počasí, kolísání venkovních teplot, stres a spěch. To vše oslabí náš organismus ve vteřině. Nejlepší prevencí už po staletí je vitamín C. Měli bychom proto zvýšit jeho příjem v době, kdy se cítíme ohroženi. Přítomnost céčka v těle nejen chrání a posiluje imunitu, ale také snižuje teplotu a urychluje celkovou regeneraci. Právě proto je tak doporučovaný čaj s citrónem. Ester vitamín C je efektivní a nejlépe využitelná forma pro lidský organismus v podobě kapslí. Navíc je pH neutrální, což zamezí překyselení vašeho žaludku. Výrobek neobsahuje žádné stopy jiných prvků a je tak vhodný pro vegany i alergiky.

Digestiva pracují pro naše trávení

Pokud vás trápí ekzémy, potravinové alergie, časté virózy a zažívací potíže, měli byste věnovat pozornost svému střevu. Jistě už jste někdy pocítili nepříjemné pocity způsobené narušenou mikroflórou. Narušit rovnováhu tohoto prostředí nemusí jen zkažené jídlo a antibiotika, doslova zabít prospěšné střevní bakterie může stres, cestování a celkové oslabení (třeba z důvodů nedostatečného spánku). Jaké učinit preventivní opatření a jak se chovat v době uzdravování střevní mikroflóry? Užívejte po jídle digestiva. Právě ona podpoří vaše trávení. Spojení enzymů, probiotik, prebiotik a vlákniny vašemu zažívání uleví a ozdraví ho. Pokud naše střevo nefunguje, jak má, propouští do krve nestrávené zbytky jídla a jiné látky, které můžou náš organismus překyselovat. Potíže se leckdy týkají celého zažívacího traktu. Plynatost, zácpa a pálení žáhy spraví digestiva a probiotika. Dle vaší chuti vyzkoušejte vlákninu ze lněného, konopného nebo chia semínka. Firma Viridian Nutrition nabízí několik unikátních komplexů probiotik, které vás vrátí do života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *