Nejlepší vánoční dárek? Wellness pobyt v hotelovém ráji Equitana!

Vánoční shon už je v plném proudu. Lidé shánějí dárky pod stromeček, uklízejí a připravují výzdobu. Tento proces je náročný a sebere mnoho sil. Říkáte si, kde načerpat nový příliv energie? Zapomeňte na běžné prezenty a darujte svým blízkým dárkové balíčky hotelového komplexu Equitana.

Pro zamilované i seniory

Aktivity všeho druhu a příjemná relaxace třeba formou masáže prospěje lidem všech věkových kategorií. Mrkněte na wellness balíčky hotelu Equitana, který se nachází v půvabné krajině Brd. Naplánujte si nevšední pobyt s partnerem, anebo obdarujte své nejbližší. Tato forma je ideální jako poděkování za vše, co pro nás milovaní dělají. Samozřejmostí jsou komfortní ubytování a přepychově vybavené wellness centrum. V teplých dnech roku zaujmou jízda na koni, minigolf, rybolov, běžecké trasy, cyklistika, houbaření, venkovní posilovna, vyhlídkové lety balonem anebo letadlem. Lze navštívit i blízkou přehradu Orlík a noblesní zámek.

Jak se zabavit?

Celoročně potěší návštěvníky hotelu, o kterém najdete více na www.equitana.cz, bowling, biliard, paintball, horolezecké stěny, střelba z kuše a luku, šipky, hudební produkce a disco, mobilní casino, módní přehlídky, kouzelnická a zábavná vystoupení. Ani nejmenší nepřijdou zkrátka. Potěší se na dětském hřišti s trampolínami a poníky.

Pro jednotlivce i firmy

Díky pobytovým balíčkům vykouzlíte úsměv na tváři. Lze je zajistit celoročně. Z nabídky vybíráme hřejivé zimní wellness víkendy, romantické mámení, intenzivní odpočinek pro jednoho, relaxace spojená s jízdou na koni, mimovíkendové pobyty či aktivity pro seniory 60+. Odpočiňte si v plně vybaveném relaxačním centru s bazénem, parní lázní, finskou saunou, Jakuzzi vanou, solární loukou, pestrým výběrem masáží i kosmetickou složkou. Pokud hledáte konferenční prostory pro firemní školení a teambuildingy, našli jste nejlepšího kandidáta!

Napsat komentář