Stereotyp v sexuálním životě rozbijete netradičním místem

on

Zamilovanost vyprchá u někoho po několika měsících, u někoho po několika letech. V každém případě se začne ztrácet i vášeň z milostného života. Pokud přemýšlíte, jak rozbít stereotyp v sexuální oblasti, vyzkoušejte netradiční místa. Postel je na dnešní dobu příliš fádní a nudná. Odbourejte stud, objednejte erotické hračky, popadněte partnera za ruku a zaveďte ho do lesa, kde si zadovádíte jako zvířata.

Zábavný park s nejrůznějšími atrakcemi doslova svádí k porušování pravidel. Oddejte se erotickým hrátkám na obřím kole. I když zde není místo na hračky pro dospělé, zážitek vám utkví v paměti napořád.

Vzrušujícím místem je i maják

Dalším neobvyklým místem je maják, kde vás jen tak někdo nenačapá. Přece jen, koho by napadlo, že zrovna na majáku se někdo oddává milostným hrátkám. Jestliže však preferujete pohodlí, maják není tou správnou volbou. Ovšem na druhou stranu vás nedostatek prostoru donutí k bližšímu kontaktu s partnerem. Vezměte si s sebou i nějakou pomůcku. Takový vibrátor je vhodný jako předehra, nemyslíte?

Milování v myčce aut

Vyzkoušet by se mělo opravdu všechno. I obyčejné umývání auta se může zvrtnout v pořádnou divočinu. Oblečte si erotické prádlo, řekněte svému manželovi, ať jedete společně do myčky aut, a potom ho překvapte rychlovkou. Obrovskou výhodou je, že na vás nepůjde vidět, protože okolo oken se neustále točí kartáče.

I plachetnice má své kouzlo

Pokud se blíží výročí vaší svatby, připravte si něco ojedinělého. Objednejte plavbu plachetnicí. Sbalte do tašky dildo, venušiny kuličky i anální kolík, napište partnerovi vzkaz, kde vás má čekat, a potom se oddávejte klidně i několikahodinovému sexu. Takové zpestření vaše drahá polovička určitě uvítá.

Inspiraci, kde se dá všude užívat, najdete i na internetu. Přečtěte si například na stránkách sexshopu Růžový slon, jak se dá sexovat v horké lázni s pěnou.

Napsat komentář