Soukromá mateřská školka Pro Family

on

Rodiče chtějí pro své milované děti jen to nejlepší. Často si pokládají otázku, co budou dělat, jakmile jejich malí nezbedové a princezny vyrazí poprvé do školky. Pokud se rozhodnete pro kvalitní a odborný dozor, máte po starostech. Mateřská školka Praha 4 je skvělou volbou. Proč se spoléhat na klasickou státní péči, když je k dispozici kvalifikovaný personál, který se postará o veškeré potřeby dětí?

Vzdělávací program pro nejmenší

V Praze existuje spousta školek, ale Pro Family je jiná. Možná jste nevěděli, že je první soukromou školkou otevřenou v České republice. Funguje již 23 let. Ihned si oblíbíte rodinné prostředí, které malé děti tak moc potřebují. Zaujme i to, že je Pro Family ryze česká firma. Samozřejmě podléhá kontrolám České školní inspekce. Soukromá mateřská školka Praha 4 vždy uspěje na výrobnou. Předškolákům je k dispozici kvalifikovaný odborný personál. Ohromí i vlastní vzdělávací program. Nechybí pohybové aktivity, hry, výuka a jiná pestrá zábava. Ve školce jsou zohledněny i děti se speciálními potřebami. Díky vlastní kuchyni není problém připravit bezlepkovou či bezlaktózovou dietu. Seznam školek najdete na webových stránkách Pro Family.

Pár slov k provozu

Soukromá mateřská školka funguje od pondělí do pátku, 07:00 – 19:00. Měsíční paušál činí 2 500 Kč + hodina ve školce 30 Kč. Pokud vaše dítko onemocní anebo máte dovolenou, školné se samozřejmě neplatí. Je vráceno či převedeno do následujícího měsíce. Uvedená cena je včetně stravy. Dokonce obsahuje aktivity denního programu, výlety, divadla. Líbí se vám mateřská školka Pro Family? Chtěli byste vědět ještě více? Podívejte se internetové stránky ryze české firmy. Přečtěte si reference, jistě vás utvrdí v tom nejlepším rozhodnutí. Štěstí a spokojenost dětí je to nejdůležitější na světě.

Napsat komentář