Dermální výplně, aneb omlazení krku, dekoltu a rukou

on

Lidé často věnují veškerou pozornost tváři, ale při péči o pokožku často zanedbávají oblast krku a dekoltu. Krk a dekolt ovšem o věku může prozradit více, než bychom si přáli. Také ruce o věku vypovídají své. Jak však ošálit čas a zbavit se vrásek na krku a v dekoltu? Ptáte se, jak si poradit s řídnoucí kůží na hřbetech rukou a viditelně vystupujícími cévami v podkoží? Odpověď se skrývá v dermální výplni.

Snímek obrazovky 2017-05-25 v 23.01.57

Viditelný efekt založený na kyselině hyaluronové

Co si představit pod pojmem dermální výplň? Dermální výplň, která se také nazývá filler, je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové. Právě kyselina hyaluronová, je jednou z nejvyhledávanějších látek v oblasti péče o stárnoucí pokožku. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v těle, nástupem 25. roku však dochází k úbytku její tvorby, následkem je stárnutí pleti a tvorba prvních vrásek.

Omlazení pomocí dermální výplně

Aplikace malého množství dermální výplně má za následek úspěšné, okamžitě viditelné vyhlazení vrásek. Díky kyselině hyaluronové, která je schopna vázat vodu v kůži, dochází ke zvětšení tkáně a následnému nadzvednutí pokožky a vyhlazení vrásek. Dermální výplně našly své místo v oblasti péče o pleť, krk, dekolt, ruce, ale jsou také velmi oblíbené například v podobě modelace rtů. Objevte omlazující účinky dermální výplně při navrácení ztraceného objemu hřbetu rukou a při omlazení krku a dekoltu. Tento zákrok vám během krátké chvíle ubere několik let.

Jak aplikace probíhá?

Aplikace dermálních výplní se řadí k miniinvazivním ošetřením, prováděným v lokální anestezii, ošetření je tedy bezbolestné. Na klinice Mediestetik se používají pouze fillery prémiových značek. Aplikace dermální výplně obvykle trvá necelou hodinu. Nároky na rekonvalescenci? Žádné, ihned po zákroku je možné zapojit se do běžného života, bez nutnosti speciálního režimu.

První viditelné výsledky?

Efekt dermální výplně je patrný okamžitě po zákroku. Výsledný efekt je velmi přirozený, dochází ke korekci vrásek a omlazení pokožky. Efekt zákroku se během několika týdnů ještě zesiluje. Další důležitou otázkou je, jak dlouho efekt vydrží? Trvanlivost výplňových materiálů je závislá na metabolismu organismu, takže je tento ukazatel individuální. Obvykle však výplň vydrží zhruba osm měsíců až jeden rok.

Rozdíl mezi dermální výplní a injekcí krásy

Obě z uvedených metod se starají o vyhlazení vrásek. Jaký je v nich rozdíl? Každá je vhodná pro jiný typ vrásek. Injekce krásy jsou ideálním řešením k vyhlazení mimických vrásek. Dermální výplně jsou však pravou volbou při boji s hlubokými vráskami a rýhami v pokožce, které dokáží snadno vyplnit.

Nezapomínejte na krásu svého krku, dekoltu a rukou. Stroj času sice nemáme, ale k efektu omlazení nám stačí pouhá hodina. Objednejte se k nám na kliniku Mediestetik a obelstěte čas.

Napsat komentář