Pomoc pro ženy se záněty: probiotický intimní krém a tampóny

Každá žena ví, jak nepříjemné je, když ji trápí poševní mykóza či jiná infekce. Proti diskomfortu se dá bojovat velmi snadno: pomohou probiotický intimní krém a probiotické tampóny.

Pocity podráždění, sucha či svědění zejména v oblasti zevních rodidel, stejně jako opakované kvasinkové záněty či záněty močových cest, trápí nejednu ženu, mnohdy opakovaně nebo chronicky. Pomocí krému ellen napomůžete obnově žádoucí rovnováhy mikroflóry v poševní oblasti. Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel. Tyto bakterie jsou přirozená součást zdravé mikroflóry v pochvě.

Probiotický krém ellen vytváří hydrolipidní bariéru, která zároveň udržuje kůži a sliznici hydratovanou. Rovněž zabraňuje množení nežádoucích bakterií. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, stačí vám k tomu množství o velikosti hrášku. Můžete jej používat i dlouhodobě, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Zajímavou doplňkem jsou i probiotické tampóny ellen, které přispívají k prevenci zánětů. Obsahují stejnou patentovanou směs lactobacilů Lacto Naturel. ellen® probiotické tampóny jsou vhodné pro všechny menstruující ženy, dokonce od první menstruace, i pro ty, které tampóny nikdy nepoužívaly. Tampóny je možné používat také dlouhodobě. Tampony jsou k dostání ve třech velikostech, takže si každá žena vybere tu nejvhodnější. Směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje vlivem tělesného tepla a tím zlepšuje přirozenou obranyschopnost proti urogenitálním infekcím.

Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání i na letní dovolené, pak kombinujte krém i tampony ellen.

Které kmeny probiotických bakterií jsou pro ženy vhodné?

Patentovaná kombinace kmenů LN® (Lacto Naturel®)
probiotických bakterií obsahuje pečlivě vybrané tři kmeny laktobacilů, které jsou nejčastěji přítomny ve zdravé vaginální mikroflóře:

Lactobacillus fermentum (LN99)
Lactobacillus rhamnosus (LN113)
Lactobacillus gasseri (LN40)

Lacto Naturel® (LN®) podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu. Udržuje nejen jeho zdravou mikroflóru, ale i potřebnou hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí.

LN® probiotické bakterie byly izolované z vaginální mikroflóry zdravých žen na Univerzitě Lund ve Švédsku.

LN® probiotické bakterie jsou klinicky ověřené pro:

bezpečné užití
snížení vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění
posílení přirozené vaginální flóry

One Comment Add yours

  1. Silvie napsal:

    Super, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje. Já na záněty močových cest užívám Urosla Lady, ale na tyto výrobky se také podívám. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *