Používáte e-cigaretu? Vyzkoušejte novinku v podobě keramických clearomizérů

Svět kuřáků zachvátila keramická revoluce s Clearomizery CeraVape. Elektronické cigarety doslova hýbou světem. Clearomizery CeraVape tak představují úplně nový směr, kterými se ubírá svět elektronikých cigaret a všechny dnešní clearomizéry. Standardní clearomizéry používají k nasáknutí přímo knoty, které se při užívání velmi brzy spálí a stejně tak brzy také již po pár dnech výrazně ztrácí svou chuť. Díky novým inovovaným keramickým trubičkám, které se bohužel hned tak nespálí, je jejich chuť stále stejně silná a dokonalá. Jejich žhavící hlava díky důmyslnému provedení vydrží déle než je tomu u standardních clearomizérů.

ecigarety2

Clearomizéry, atomizéry nebo tanky, jsou tak hned po baterii nejdůležitější součástí takovéto elektronické cigarety. Jejich pečlivým výběrem výrazně ovlivníte výslednou sílu dýmivosti a také chuť. Při výběru je nejdůležitější věnovat pozornost faktu, na jaké baterii budeme Clearomizery CeraVape používat a také jaký preferujeme styl e-kouření. V podstatě jde o dva základní způsoby či styly. Běžné elektronické kouření je udávané na dva potahy pusa a plíce.

elektronické cigarety

Čeká vás tak zcela nová převratná technologie v oblasti vapování. Clearomizéry jsou bez knotů, vaty a bez úniku liquidu. Překvapí vás jejich lahodná chuť. Místo knotu se nyní používá dutá keramická tyčka. Ta svými velmi dobrými vlastnostmi zajistí přísun liquidu přímo k žhavící spirálce a spolu s tím odolává vysokým teplotám. Konstrukce clearomizéru je vyrobena z nerezu a nádobka pak z pyrex skla. Ve spodní části mají Clearomizéry CeraVape umístěný kroužek pro správnou regulaci průtoku vzduchu a to ve čtyřech různých polohách. Celaromizéry mají integrovaný náustek. Celá konstrukce je snadno rozebíratelná a velmi lehce se dá i vyčistit. Jejich žhavící hlava je umístěna ve spodní části a celé zásobování pracuje na principu podtlaku. Clearomizér se pak montuje na závit. Elektronické cigarety tak mají zcela nový rozměr.

Napsat komentář