Nemáte hlídání pro děti? Dovezte je na příměstský tábor v Brně

on

Ne každý má to štěstí, že může děti svěřit prarodičům. Měli jste pro ně naplánovaný program na srpen, ale nakonec si nemůžete vzít dovolenou, onemocněla slečna na hlídání nebo vás potkaly jiné nečekané komplikace? Nedělejte si starosti, v zábavním parku BRuNO, který po celé prázdniny pořádá příměstské tábory, mají ještě na některé srpnové termíny volno.

Příměstské tábory či dětská centra jsou skvělou volbou pro děti i rodiče. Své potomky prostě ráno odvedete, jako kdyby šli do školy či školky, a po práci si je zase vyzvednete. Nejsou odjetí někde na táboře na druhém konci republiky, zároveň je o ně přes den postaráno. Spousta příměstských táborů je navíc tematicky laděných, takže i děti si užijí spoustu zábavy. Mohou se zdokonalit v jazycích, užít si počítačový tábor apod.

Dopřejte dětem prázdniny v zábavním parku

Nejlepší příměstské tábory Brno se letos konají v zábavním parku BRuNO family park. Na druhou polovinu srpna jsou naplánované tábory s tematikou divokého západu, vesmíru, YouTube, trosečnictví a objevování, v některé týdny ještě zbývají volná místa. Věřte, že děti budou na takovém táboře nadmíru spokojené. V dětském centru BRuNO je totiž pustí na desítky jedinečných atrakcí, jako jsou třeba trampolíny, plovoucí lodičky, tobogány, autodrom nebo různé tunely a chodby.

Děti jsou rozděleny do tří kategorií podle věku, takže si mezi ostatními účastníky snadno najdou kamarády. Dopolední program startuje v osm hodin, odpolední hry běží až do pěti. V ceně jsou kromě animačního programu i vstupů na atrakce zahrnuty pojištění, pití na celý den a strava – oběd + dvě svačiny.

Děti si zábavní park zamilují

Dítě, které by odešlo ze zábavního parku BRuNO nespokojené, snad neexistuje. Kolikrát by tu nejraději zůstali i dospělí. Pokud se vám zde zalíbí, třeba se sem vydáte i někdy během roku. Umí tady pořádat také skvělé oslavy narozenin. Vzpomeňte si na to, až bude váš potomek slavit další rok.

Napsat komentář