Máte zájem o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? Pomůže vám Seduca.cz

Tak, jako je to u mnoha jiných profesí, i v případě pracovníků v sociálních službách je potřeba absolvovat speciální vzdělávání nebo kvalifikační kurzy. K našim předním vzdělávacím agenturám patří bezesporu SEDUCA-CZE s.r.o. Pořádá jak rekvalifikační kurzy, tak online kurzy nebo kurzy na klíč. 

Kvalifikační (rekvalifikační) kurz pro pracovníky v sociálních službách

K poptávaným kurzům patří uvedený „Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách“. Můžete očekávat akreditaci MPSV, a příznivou cenu – kurz přijde na 6 800 Kč za 1 účastníka. V některých případech je možné uhradit kurz přes ÚP. Obsah rekvalifikačního kurzu plně splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v soc. službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon. 

Obsah je velmi bohatý, jmenujme např. základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikace; úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie; etika výkonu činnosti pracovníka v soc. službách; základy prevence vzniku závislosti osob na sociální službě; sociálně právní minimum; metody sociální práce; základy péče o nemocné, základy hygieny; aktivizační, vzdělávací a výchovné techniky, pedagogika volného času; prevence týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby a mnohé jiné.

Dostupnost je výborná v mnoha městech

Absolvovat můžete Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava od 1. Dubna s výukou v pátek a sobotu, ale také Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Kyjov, Liberec, Olomouc, Pelhřimov, Praha, Svitavy, Uherské Hradiště, Zlín, Žďár nad Sázavou a v mnoha jiných městech.

Podívejte se sami na všechny podrobnosti na webové stránce https://www.seduca.cz/vzdelavani-pracovniku-v-socialnich-sluzbach a podívejte se, co je potřeba splnit, abyste mohli na kurz docházet. Nabízí se i možnost online kurzu, záleží na domluvě. Seduca.cz vám pomůže splnit všechny požadavky po kurzu, který potřebujete pro vykonávání požadované práce v sociální sféře.

Napsat komentář