Pořiďte si řezací plotr a popusťte uzdu kreativnímu tvoření

on

Pokud se ve svém volnu věnujete kreativní práci s látkami, nažehlovacími foliemi nebo papíry a máte radost, když se vám podaří vytvořit originální výrobek, pak jsou následující řádky právě pro vás. Ať už si chcete vyrobit několik stylových samolepek, nebo jedinečné patchworkové dílo, bude se vám hodit skvělý pomocník v podobě řezacího plotru. O co jde a co všechno umí?

Řezací plotr je zařízení, které vyřezává zadané vzory na různě tvrdé papíry, fólie, kartony i látky. Některé modely bez problémů proříznou plsť i džínovinu, a to vše bez nutnosti připojení na počítač a úpravy pomocí speciálního softwaru. Máte pocit, že by se vám taky jeden plotr hodil? Poohlédněte se po něm v nabídce značky Brother a nebudete litovat.

Podnikáte? I tak plotr využijete!

Řezací plotr si oblíbili podnikatelé, kteří čas od času potřebují několik reklamních samolepek, ale je pro ně příliš nákladné, objednávat je v tiskárně. Zařízení umožňuje jednoduchou a rychlou tvorbu samolepek a reklamních materiálů bez pracného obkreslování a vystřihování. Jednoduché i velmi složité vzory naskenujete a se zbytkem si poradí ostrý nůž.

Proč si pořídit plotr Brother?

Značku Brother jsme nezmínili náhodou. Moderní řezací plotry disponují vlastním integrovaným skenerem s rozlišením 300 dpi s rozpoznáváním barev RGB. Na základě předlohy umí vytvořit obrys řezací šablony. Ovládání probíhá prostřednictvím extra velké dotykové LCD obrazovky.

Řezací plotry Brother zvládají přímé řezání, řezání látky pro aplikace, řezání látek na patchwork, ale také kreslení pomocí per. Výrobce dodává i mizící pera, která využijete pro nákresy střihu nebo čisté velikosti vystřiženého kusu bez přídavku na švy.

Chcete se o plotrech dozvědět více? Zeptejte se odborníků ze specializovaného e-shopu brother-czech.cz. Vyjdou vám vstříc i v případě, že zrovna potřebujete nový šicí stroj.

One Comment Add yours

  1. Ondřej napsal:

    Pěkný den,
    líbí se mi článek i přiblížení funkce řezacího plotteru veřejnosti. Protože je to téma blízké mému oboru, dovolil bych si vám nabídnout slevu 10% na všechny samolepky na zeď na e-shopu https://www.sansa.cz, kde podobné plottery (ale větší) používáme. V košíku jednoduše zadejte kód LBW2017.
    Není to totiž jen o tom koupit si plotter, ale hlavně naučit se s ním pracovat a připravit grafiku 🙂

Napsat komentář