K čemu je dobrá bruska na nehty

on

mug-1209194_1280

Nehty jsou naší vizitkou, a pokud se nedaří vypěstovat si krásné přírodní, na řadu přicházejí nehty umělé. Ty dnes nemusí rozhodně vypadat nijak nepřirozeně, záleží na našem vkusu. Gelové a akrylové nehty nejsou ničím neobvyklým. Vyžadují ale precizní modeláž a také určitou péči. S obyčejným pilníkem si určitě nevystačíte.

Frézka pro tvarování umělých nehtů

Tvarování a doplňování nehtů se značně usnadní použitím nehtové frézky. Ta ušetří čas a tvarování nehtů je s ní hračka. Je efektivním pomocníkem při manikúře i pedikúře. Ovládání pomocí nožního pedálu zvládne každý. Pořízení brusky na nehty vám umožní mít starost o umělé nehty částečně nebo zcela ve vaší moci. A pokud tvoříte nehty nejen sobě, ale třeba i kamarádkám, určitě o tomto pomocníkovi zauvažujte.

bruska-marathon-5000-2729

Brusky hobby i profesionální

Brusky slouží k obroušení určité vrstvy akrylu či UV gelu. Broušení je rychlejší, méně náročné a ne tak nepříjemné jako s pilníkem. K dostání jsou frézky pro domácí i profesionální použití. Ty pak splňují podmínky pro práci ve studiu.

Požadavky na nehtovou brusku

Bruska na nehty je šikovným pomocníkem pro upravené a krásné ruce. Poslouží pro efektivní a rychlou nehtovou modeláž, nehty díky ní dostanou požadovaný tvar i délku. Měla by být lehká, snadno ovladatelná, výkonná a po pár desítkách minut práce s ní by nás neměly bolet ruce. Nekvalitní výrobek se silnými vibracemi může při pravidelném použití zapříčinit i zánět šlach!

Tip na dárek

Větší komfort při práci a patřičný výkon nabízí moderní bruska na nehty Marathon 5000 EI 10-28. Regulace probíhá nožním pedálem a otočným potenciometrem, hlavice je kompaktní a lehká. Výkon je 35 W. Může být dokonce skvělým dárkem k Vánocům pro někoho, kdo se modelováním nehtů zabývá a nemá zatím vlastní frézku. A pokud nehty modelujete vy samy, určitě nad ní zauvažujte.

Napsat komentář