Jak příjemně strávit víkend? Co třeba v lázních?

on

Lázně jsou vděčným místem odpočinku bez ohledu na to, jestli je zima nebo léto. Tak proč nestrávit první teplé jarní dny v jedněch z nejkrásnějších lázní Česka, v Lázních Luhačovice? Buďte si jisti, že nebudete zklamaní. Návštěva lázní vám dodá ztracenou energii po dlouhé zimě a nabudí vás do dalších dnů, protože to je přesně to, co všichni potřebujeme – chvilku sami pro sebe, kdy se necháme jen hýčkat a rozmazlovat a kdy si dovolíme zapomenout na všední starosti.

65-wellness-den-01
Zdroj: www.augustian-life.cz

Co všechno vás čeká?

Hotel Augustiniánský dům**** vás po příjezdu uvítá sezónním drinkem, zaparkujete na pohodlném místě přímo v areálu hotelu, a ubytováni budete v příjemných klimatizovaných pokojích s WIFI připojením. Strava je zajištěna v restauraci Symfonie, která vaří pouze z čerstvých a kvalitních surovin. Po celou dobu pobytu platí volný vstup do wellness&spa centra Harmonie, kde si budete dopřávat ty pravé lázně – ať už v podobě masáží, koupelí, zábalů či plavání v krásném bazénu.

67-darkovy-poukaz-02
Zdroj: www.augustian-life.cz

Potěšte i své blízké

Výhodou pobytu v lázních je, že je možné jej darovat svým přátelům či blízkým. Příjemně strávený víkend jistě potěší nejen vás, ale také vaše rodiče, tetu nebo kamaráda. Wellness pobyty jsou navíc výborným dárkem k narozeninám, Vánocům nebo výročí – můžete si být jisti, že dárkovým pobytem nadchnete každého. Poukazy lze snadno objednat telefonicky přes internet či přímo na hotelu. Poukaz je platný půl roku a je v něm zahrnut taktéž lázeňský poplatek. Není na co čekat!

66-wellness-den-02
Zdroj: www.augustian-life.cz

Lázně vás mile překvapí

Pobyt v lázních není jen o tradičních procedurách. Je o celkové relaxaci těla a mysli. Luhačovice svým hostům nabízí krásnou přírodu, proslulé léčebné prameny a pohodovou atmosféru maloměsta, k němuž neodmyslitelně patří kavárny, restaurace a obchůdky. Odpočinkově stráveného víkendu jistě nebudete litovat. Je to nejlepší investice do tělesného i duševního zdraví a spokojenosti.

Napsat komentář