5 tipů na erotické role, které vás rozpálí

Do mileneckého vztahu patří i zábava a hry. Ne vždy všechno musí být smrtelně vážné a uvolněný endorfin alespoň najde svoje uplatnění. Některé hry navíc mohou být velmi smyslné. Například ta, ve které se můžete chopit nějaké osobní role a s protějškem si trochu zafantazírovat. Už jste někdy snili o sexu s učitelkou nebo pirátem? Ve hře na erotické role se vám vaše sny mohou splnit. Představivosti se v tomto ohledu nekladou žádné hranice a na skutečné odvážlivce čeká cesta plná netušených možností a postupně odkrývaných tajných tužeb.

Pán domu a pokojská

Tato hra je jednostranná, což znamená, že málokdy dojde k prohození rolí. Ačkoliv švarný uklízeč by také nebyl k zahození. Sexshop nabízí celou řadu kostýmků ve stylu francouzských služebných nebo vnadných pokojských. Při této hře se může žena v erotickém kostýmku věnovat úklidu, zatímco pán domu přichází a začne dávat své pokojské stále podivnější a lechtivější úkoly.

Zločinec a policistka

Mezi dominantnější role patří vězeň s dozorkyní či zločinec a policistka. Zde k prohození rolí může dojít, ale většinou se v této hře podřizují spíše muži. Mezi hračky pro dospělé můžete u této zábavy zapojit i policejní pouta, která jen zesílí dojem skutečnosti. Hrané zatčení může u těch odvážnějších proběhnout i venku. Policejní kostýmky pro ženy seženete v několika různých provokativních stylech.

Pacient a zdravotní sestra

Každý muž má rád, když o něj žena pečuje. A možná právě proto patří role zdravotní sestry a pacienta mezi nejoblíbenější. Výhodou je, že vám k tomu stačí postel a vhodný kostýmek. Po základním vyšetření můžete do hry zapojit vakuové pumpy nebo umělé vagíny. Je to také vynikající příležitost vyzkoušet po předešlé domluvě masáž prostaty. Role se dají samozřejmě prohodit a objevit další cesty k vrcholnému erotickému zážitku.

Opravář a hospodyňka

Klasická scéna s opravářem praček ještě nestačila vyjít z módy. Dodnes mají hospodyňky v oblibě nečekanou návštěvu přitažlivého opraváře v montérkách s nářadím u pasu nebo v kufříku. K němu můžete přidat nějaká dilda pro zpestření erotických hrátek a až objevíte pračku vytaženou ze zásuvky, stačí ji jednoduše zapnout a posadit na ni partnerku, která vaši zručnost vyzkouší na vlastní kůži.

Zákazník a prostitutka

Asi nejodvážnější dvojici rolí představuje trochu netradiční scéna mezi zákazníkem a prostitutkou. Mnoho párů začíná takovou scénu na skutečné ulici. V takovém případě buďte vážně opatrní, protože městská policie nemusí mít pro váš humor pochopení. Lepší variantou je návštěva „prostitutky“ u vás doma či dohodnutá schůzka v motelu. Podobných rolí existuje celá řada. K dalším typům vás mohou inspirovat erotické povídky, které nápady a fantazií nešetří. Vždy byste se však měli na předběžném scénáři shodnout společně.

Napsat komentář