Co ženy chtějí od muže?

on

woman-983967_640

Není snadné pochopit ženu a už vůbec není snadné pochopit muže, jako bychom byli z různých planet. Žárlivost! Pokud jste s námi, prosím nekoukejte se po jiných ženách. Uráží nás to a už vůbec si v naší přítomnosti neprohlížejte Playboy. Častokrát nám chybí kouzlo, které jste na nás použili při prvním setkání. Okořeňte náš vztah romantikou – květiny, romantický víkend, milostný dopis nebo sms. Neumíte vařit? Tak se naučte, muž otáčející se v kuchyni je tak sexy. Taktéž toužíme po delší předehře. Nesmí chybět svíčky, pěkná hudbu, příjemná masáž a něžné doteky. A už nám prosím nelžete, zbytečně ničíte náš respekt a důvěru.

Líbíme se vám? Tak nám to řekněte více než jednou

Chcete se s námi často milovat? Tak nám říkejte, jak jsme krásné a jak po nás toužíte. Nechte nás vyprávět a postěžovat si na práci, na vše, na cokoliv. Pozvěte nás na večeři nebo na romantickou procházku s množstvím lichotek a mazlením. Imponují nám muži, co si umí poradit v každé situaci a navíc umí opravit pokažené věci. Taktéž v tílku vypadáte moc sexy. A pokud navíc máte rádi děti a zvířata, jste pro nás ještě více přitažliví. Nemusíte vypadat jako Arnold Schwarzenegger nebo Brad Pitt, ale občasná hygiena neškodí, stejně tak vám neuškodí posilovna. A pamatujte si! Pokud nás budete podvádět, rozejdeme se s vámi. Neprovádějte za našimi zády žádné zákeřnosti, stejně na to přijdeme.

Chovejte se k nám jako k dámě

Podržte nám dveře, usaďte nás ke stolu, objednejte a zaplaťte jídlo a pití. Gentlemany milujeme. Stejně tak vaše chlupaté nohy, chomáčky na hrudi a strniště na bradě. Všude tam se opravdu nemusíte holit. Rády sníme o tom, že nebudeme mít obyčejný život, pokud ho chceme prožít s vámi. Toužíme být s vámi co nejvíce. Dívat se společně na naše oblíbené filmy, cestovat, pořádat grilovací akce s přáteli. Skvěle se cítíme, když nás políbíte před přáteli či rodinou. Milujeme, když se s námi smějete. Cítíme se pro vás přitažlivé a výjimečné, když nás nečekaně políbíte. Neberte nás jako samozřejmost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *