Ve vlastním už příští rok? Posledních několik bytů se nabízí u parku na Žižkově!

Pod taktovkou Metrostav Development vzniká nový bytový projekt Byty u parku v oblasti horního Žižkova, kam se noví obyvatelé mohou stěhovat už koncem příštího roku. Jedenáct bytových domů s celkem 272 jednotkami navazuje na blízký park Židovské pece, výhodou celé lokality je i veškerá občanská a sociální vybavenost v okolí. A nejen to, oblast je perfektně dostupná městskou dopravou a od dveří bytu je to jen pár minut na metro. Zbývá jediné, vybrat si svůj vysněný byt z katalogu!

Přímo v metropoli i v zeleni

V metropoli se najde jen málo míst, které splňují požadavky na infrastrukturu, dostupnost, vybavenost, a ještě k tomu jsou v blízkosti zeleně. Ale Vackov takovou lokalitou je a jeho oblíbenost rok od roku stoupá. Však také tato etapa výstavby navazuje na předešlé v ulicích Rixdorfská, Na Vackově a Olgy Havlové. Rezidence Byty u parku s jedenácti bytovými domy nepřesahujícími šest nadzemních podlaží se staví podél ulice Malešická. Z balkonů nebo teras nových bytů je tak výhled na město nebo z druhé strany do zeleně parku.

Malometrážní i mezonetové byty

Pro koho se byty hodí? V katalogu bytů na Praze 3 jsou malometrážní garsoniéry, ale i prostorné 4+kk, které mohou být ve standardním provedení nebo v mezonetové úpravě, kdy je jeden pokoj oddělen schodištěm od zbytku bytu. Toto řešení se hodí pro zřízení domácí pracovny pro režim home office. Všechny byty disponují balkonem, lodžií, předzahrádkou v přízemí nebo terasou v nejvyšších patrech. Ve dvou podzemních podlažích se naopak nacházejí garážová stání k zakoupení a sklepní kóje, které slouží pro uložení sportovního vybavení.

Za sportem i kulturou

A bude potřeba! Na kole nebo kolečkových bruslích lze trávit odpoledne s dětmi, protože blízký park i lesopark nabízejí řadu tras pro zvýšení fyzické kondice. Žižkovské parky jsou vybaveny sportovišti pro kolektivní sporty, herními prvky s prolézačkami pro děti i grilovacími místy pro víkendový piknik. Žižkov žije nejen sportem, ale i kulturou. Je domovem mnoha divadelních scén nebo hudebních klubů, nezávislé a artové filmy naopak promítá vyhlášené kino Aero.

Napsat komentář