Užívejte si domácí pohody s pocitem bezpečí

Stále se zkracující dny a pomalý příchod zimy v nás vyvolává pocit toho, že doma na gauči je nejlépe. A zejména ve dnech, kdy se slunce neukáže zpoza mraků a je opravdu nevlídně, s tímto pocitem souzníme. Než se ovšem posadíte na gauč, zabalíte se do teplé deky a do rukou si vezmete hrnek s čajem, je důležité zodpovědět si jednu otázku.

Vybavení i nemovitost

A ta otázka zní: máte pojištěné bydlení? Pojištění majetku poskytuje jak pojištění nemovitosti, tak i celé domácnosti. To znamená, že veškeré vybavení vašeho bytu, včetně všech cenností, bude pojištěné a v případě ztráty vám bude nahrazeno finanční částkou. Ale nejedná se pouze o případy vloupání. I v dalších situacích vám přijde pojištění domácnosti vhod.

Proč si sjednat pojištění?

Když si kupříkladu zabouchnete klíče, sousedům nad vámi vyteče voda z pračky a následně voda poničí vaše zdi i novou sedačku, praskne vám potrubí nebo dojde k další havárii či škodě. Ve všech těchto případech vás pojištění domácnosti a nemovitosti podrží a vniklé škody vám budou pojišťovnou nahrazeny.

Pojistěte si bydlení ještě dnes

Výhodou moderních technologií je to, že kvůli vyřízení a sepsání pojistné smlouvy nemusíte chodit na pobočku a vyřizovat pojistku bytu osobně. Úplně vám postačí chytrý mobilní telefon a připojení k internetu. Pojistit si domácnost online z pohodlí domova je totiž snadné a rychlé. Vše vyřídíte během pár minut a díky vyplnění obytné plochy, typu budovy a dalších údajů, bude moci být stanovena pojistná částka, kterou si podle svého můžete případně navýšit či snížit.

Díky pojištěné domácnosti se budete doma cítit bezpečně a případné nehody, které se stávají, vás nijak nerozhodí. Budete totiž připraveny i na ty nejhorší scénáře. A co je na tom skvělé? I kdyby nastaly, vaše pojišťovna vám vzniklé škody nahradí.

Napsat komentář