Úklidovou firmu podrobte náležitému výběru

Bez úklidové firmy se neobejde většina společností. Poradíme vám, na základě jakých parametrů vybrat takovou, která z vaší kanceláře či provozovny udělá klícku zářící čistotou. 
Uklízení spousta lidí nemá v oblibě. Většina z nás dokonce uklízí z donucení. Jaký je výsledek? Často nevalný. Co provádíme s nechutí, nevykonáváme s plným nasazením a pečlivě. Zkrátka to odbudeme. A to je chyba, které se profesionálové nedopouštějí. Chcete-li mít dobře uklizeno, obraťte se na úklidovou firmu.

Náplň profesionálního úklidu

Obzvláště ve velkých firmách je firemní úklid nezbytností. Přece nebudete po svých zaměstnancích chtít, aby po sobě zametali a vysávali. Byť profesionální úklid toho obnáší mnohem víc. Profesionální úklidová firma vysaje, zamete a vyleští i ty nejzazší kouty. Vynese odpadky, utře prach, vymění záclony, závěsy i ubrusy. Umyje nádobí, okna i výlohy, vyčistí žaluzie, koberce, sociální zařízení i velmi vytížené podlahy. Ty v případě zájmu i zrenovuje. A samozřejmě používá patřičnou mechanizaci a ekologické čisticí prostředky.

Čistota od stropu po podlahu

Najmete-li si na úklid firmy profesionály, můžete si být jisti, že se vaše pracoviště bude do slova a do písmene blýskat čistotou. Od stropu po podlahu. A na mysli nemáme jenom kancelářské prostory, ale i výrobní haly a provozovny včetně venkovních prostranství. Asi nechcete, aby veškeré tyto činnosti byly na vašich bedrech, že ne?

Dejte na reference

Potud náplň profesionálního úklidu jako takového. Jeho výsledná kvalita pak samozřejmě závisí na kvalitě odvedené práce. Z toho důvodu výběr úklidové firmy nepodceňujte. A na základě jakých parametrů vybrat tu pravou? Nejvíce se vyplácí dát na reference. Má konkurenční firma dobré zkušenosti s konkrétní firmou? Vezměte si na ni kontakt.

Důvěryhodný personál

Profesionální úklidová firma zaměstnává jen prověřený personál. Jeho úloha je nesmírně důležitá. Když se totiž cokoliv na pracovišti ztratí, prvními podezřelými téměř vždycky bývají úklidoví pracovníci. Z toho důvodu jim vaši zaměstnanci budou muset stoprocentně věřit. Dovolte jim proto se s ním seznámit. Navození osobního kontaktu mezi zaměstnanci a úklidovým personálem je nesmírně důležité.

ISO certifikace

Dále si také ověřte, zda se vámi vybraná firma může prokázat odbornou a tzv. ISO certifikací. V hledáčku vašeho zájmu by však měla být i délka její odborné praxe a působnosti na trhu. Zeptejte se, jaké firma při úklidu používá technologie a prostředky. Asi nebudete chtít, aby vaše pracoviště bylo po úklidu zamořeno chemií.

Profesionální úklid od Delta servis

Výše zmíněné požadavky do posledního puntíku naplňuje například společnost Delta servis, která nejenom úklid kanceláří, ale i domácností vykonává na nejvyšší profesionální úrovni. Tak neváhejte. Chcete přeci pracovat v čistém prostředí, nebo ne?

Napsat komentář