Přivítejte jaro s novou láskou

on

Strávila jste jak Valentýna, tak i MDŽ bez kytičky z lásky od svého milovaného? Je vaším novoročním předsevzetím najít konečně toho pravého? Máme pro vás pár tipů, jak lásce trochu pomoci.

Seznamte se moderním způsobem

Dnešní doba moc vztahům nepřeje. Různé deadliny, spousta starostí doma, v práci, s dětmi, hypotéky na krku… Málokdo má pak čas po večerech vyrážet do společnosti a hledat tu pravou, či toho pravého. Nejlépe s nápisem na tričku: „Hledám muže k seznámení“. Pokud jsou všechny vaše kamarádky zadané, ani vlastně nemáte s kým. Víkendy tráví s rodinami a vy nemáte s kým jít ven. Zkuste se seznámit v duchu 21. století – moderně a online. Kde? Zapomeňte na Tinder a Badoo, kde většinou pánové hledají naprosto něco jiného než vážný vztah. Zkuste například webové stránky https://www.evropska-seznamka.cz/.

Jak na to?

Je to celkem jednoduché. Založte si profil, napište něco o sobě. Přiložte pár svých fotografií a můžete začít hledat svého pana Božského. Třeba osudová seznamka štěstí přinese právě vám. Použijte reálné fotografie, ne ty, na kterých jste před deseti lety a před 15 kilogramy vypadala lépe. Pokud dojde na setkání, stejně by pravda vyšla najevo. I při vyplňování profilu buďte upřímná. Netvrďte, že zbožňujete horské túry a adrenalinové sporty, když vaším jediným pohybem je to, že vyjdete schody, když náhodou nefunguje výtah. Jen tak si budete moci najít partnera, jehož záliby a životní styl koresponduje s tím Vaším.

 

Napsat komentář