Přespání v Praze s větší skupinou není problém

on

Praha je ideálním cílem pro školní výlety i výpravy soukromých skupin. Snad nikdy se vám nepodaří prozkoumat všechno, a tak se sem můžete vracet pořád a pořád. Za jeden den nestihnete vidět prakticky nic, proto se spousta lidí vydává do Prahy aspoň na dva či tři dny. Samozřejmě je v takovém případě nezbytné sehnat cenově přijatelné ubytování, avšak to v hlavním městě není až takový problém.

Plánujete-li výlet do Prahy se skupinou, veškeré potřebné informace o ubytování byste mohli najít na http://www.akatpension.com. Pražský AKÁT pension nedaleko stanice Smíchovské nádraží je totiž na skupiny připravený. A proč se ubytovat zrovna tam?

Cena je příznivá

Pro skupiny o více než 15 lidech platí cenové podmínky od 350 Kč za osobu a noc. V částce je přitom zahrnutá snídaně, kdo by měl zájem o polopenzi, může si připlatit. Mimo sezónu (období listopad až březen) jsou ceny ještě o něco nižší. Záleží na tom, kolik vás celkem přijede a jaké pokoje si vyberete.

Snadno se sem dostanete

Pension je pouhých 50 m od zastávek tramvaje, autobusu i metra Smíchovské nádraží. Do centra se odsud pomocí MHD dostanete do deseti minut, poměrně dobrá je i dostupnost letiště. Na hlavní nádraží to trvá také pár minut, případně je možné dojet vlakem na již zmíněné Smíchovské nádraží. A kdo dorazí vlastním autobusem, pro toho existuje možnost domluvit si jeho zaparkování přímo u pensionu.

Mají tady adekvátní prostory

Pěkné pokoje jsou samozřejmostí. V pensionu AKÁT jich je 32 a vejde se do nich přes 100 hostů. Skupinám však určitě dobře poslouží i nekuřácký salonek v restauraci a zahrádky. Tam se mohou všichni scházet.

WiFi připojení zdarma je v dnešní době samozřejmostí, hezký bonus představuje bezplatná úschova zavazadel, pokud přijedete mimo check-in či odjedete mimo check-out. Více informací už najdete přímo na http://www.akatpension.com.

Napsat komentář