Čalouněná postel skloubí eleganci a pohodlí

Uvažujete o vybavení ložnice? Pak nelze začít ničím jiným než stylovou a hlavně pohodlnou postelí. Její nákup nemusí být zrovna jednoduchý. Na trhu se totiž nachází spousta různých provedení, která se vyznačují jak zajímavými tvary, tak i rozličnými materiály. My se zaměříme na čalouněné postele. Jejich obliba stále stoupá. Není se čemu divit, ostatně důvody pro nákup některého z modelů si uvedeme postupně v následujících řádcích.

Bytelná a vkusně řešená konstrukce

Začít musíme nezbytně maximálně pevnou konstrukcí. Ta je potažena eko-kůží, jež se vyznačuje celou řadou výborných vlastností. V první řadě je oděruvzdroná a maximálně pevná. Nehrozí tak nějaké jednoduché poškrábání a poničení povrchu. Jedná se o materiál, jejž ocení i alergici. Na rozdíl od některých klasických dřevotřískových postelí je nebude nic dráždit a budou si moci užívat komfortu. Vzhledově samozřejmě eko-kůže stoprocentně zaujme, a to v jakémkoli odstínu. Taková čalouněná manželská postel se stane ozdobou každé ložnice.

Maximální pohodlí

U mnohých postelí se stává jakýmsi klišé fakt, že poskytnou maximální komfort. Moderní čalouněné jsou z hlediska pohodlí opravdu komfortní. Za ničím nerušeným relaxem stojí jak matrace dle vlastního výběru, tak i přítomnost lamelových roštů. Díky tomu dochází i k velmi efektivnímu odvodu vlhkosti z matrace.

Pohodlná údržba

Moderní čalouněná postel potěší také mnohé hospodyňky. Vždyť její údržba není nijak složitá. Eko-kůže je prodyšná a bez větších problémů povrch vyčistíte pouhým navlhčeným hadříkem. Stejně tak jsou omyvatelné i další části postele jako třeba lamelové rošty. Že nevíte, který model byste si měli vybrat? Pohodlně se usaďte, najděte si internetové stránky Dona-shop.cz a prolistujte si veškerá provedení. Připravte se ovšem na to, že vám prohlížení nějaký čas zabere. Modelů tady mají skutečně hodně.

Napsat komentář