Překvapte vašeho partnera, udělejte mu masáž prostaty

on

Masáže intimních partií a masáž prostaty odkrývají skrytá tabu. Jde o jakýsi mužský bod G. Všechny druhy masáží, mají opravdu značný význam pro psychické i fyzické uvolnění, a také masáže prostaty mají léčebné účinky a posouvají vaše obzory. Masáž penisu zahrnující léčivou masáž prostaty je vhodná pro muže, kteří chtějí pozorně pečovat o své tělo, a zejména pak i o svoji prostatu.

I masáž penisu není pouze masáží erotickou, ale čistě léčebnou a vysoce požitkovou. U muže se během reflexní masáže penisu i prostaty postupuje tak, že nedochází ihned k jeho ejakulaci, ale energie se jemně pomalu rozvádí pomocí pomalých tahů. Při ní si muž užije hodně slasti a zároveň je při tom léčena jeho prostata. Delikátní spojení erotické reflexní masáže penisu spojené s přímou masáží prostaty lze pak jemně rozdělit na dvě části. V první se nejprve stimuluje prostata masáží na penisu a v další části je prostata stimulována již přímo. Během masáže penisu se nejprve do celé pánve dostává o mnoho více krve a dochází zcela k odstranění napětí. Tím, jak se přímo do penisu dostává více krve, zlepšuje se erekce.

Přínos masáže penisu a prostaty

Nejprve začněte krátkým uvolněním celého těla. Pak provádějte reflexní masáž penisu a jeho okolí, čímž nepřímo masírujete také prostatu, která je takto posilována. Podle známých tajů čínské medicíny jsou na penisu umístěny mnohé reflexní zóny odpovídající také jiným částem těla a také vnitřním orgánům. Pak pokračujte masáží do oblasti zadečku, který je takto postupně uvolňován a připravován na onen vysoce intimní vstup přímo do análního otvoru. Průběh se vždy odvíjí hodně pozvolna a všechen stres, který se celkem běžně hromadí kolem rozety, je postupně zmírněn a zcela rozpuštěn. Dochází k samotné masáži prostaty, která je pomocí různých typů intimních doteků uvolňována a masírována.

Jak často provádět masáž prostaty a penisu

Pokud má masáž penisu a masáž prostaty fungovat a mužský bod G být stimulován, erotická masáž poslouží jako prevence, když ji provádíte jedenkrát až dvakrát za měsíc. Při potížích je masáž prostaty nutná alespoň jednou týdně, ve velice akutních stavech pak masáž prostaty dělejte i jednou za 3 až 4 dny. Akutní příznaky pak volně odezní po 5 až 7 masážích. Jakmile dochází k jemnému rozmasírování penisu a jeho plnému probouzení, dojde následně k velmi důraznému zcitlivění prstence žaludu a také uzdičky. Pak prožijete orgasmus nejen v rovině fyzické, ale i mentální a psychické. Půjdete si pro ono erotické potěšení a vysoce žhavé vyvrcholení extáze s podobou naprosto odzbrojujícího orgasmu. Masáž prostaty a penisu nabízí uvolnění tělu i mysli, navodí pocit celkové harmonie a dá vám obrovský přísun energie.

Napsat komentář