Nechte si vrátit peníze z vánočních nákupů

Vybírání dárků se vyhnout nedá a čím dál více Čechů to řeší nákupem v e-shopech. Raději si objednají zboží online, než aby se prodírali davy v nákupních centrech. Je-li to i váš případ, čtěte dále. Prozradíme totiž, jak na internetových nákupech ušetřit.

Líbilo by se vám nakupovat za ceny, které jsou o pár procent nižší? Nemusíte čekat na slevy. Zaplaťte plnou částku a nechte si těch pár procent vrátit. Říká se tomu cashback.

Zaregistrujte se na cashback portálu Tipli.cz

Pro získávání části utracených peněz zpět je potřeba se zaregistrovat v systému, jenž to umožňuje. Takových portálů určitě najdete více, ale nejvyšší cashback na českém trhu má Tipli.cz. A o co největší úspory přece jde.

Po registraci už nezbývá než navštívit konkrétní e-shop, vybrat si zboží, zaplatit za něj a počkat, až se vám peníze vrátí. Aby k tomu došlo, je nutné internetový obchod otevřít přes odkaz z Tipli. Peníze se vám poté připíšou na váš účet na Tipli, odkud si je přepošlete na své bankovní konto.

purchasing-689442_1280

Vybírejte z 350 obchodů

Tipli spolupracuje asi s 350 obchody především z ČR, ale také ze zahraničí. Pro příklad jmenujme asijský obchod AliExpress.com, kde seženete téměř vše, co vás napadne. Na objednávání vánočních dárků odsud je ovšem už trochu pozdě. Zásilka z Číny vám do Štědrého dne přijít nestihne. Standardní doprava, která bývá zpravidla zdarma, trvá zhruba měsíc.

Není však důvod zoufat, určitě si vyberete z nabídky ostatních e-shopů. Pro nákup vánočních dárků by se dal doporučit například obchod Buďchlap s cashbackem 8,4 % či Růžový slon, kde dostanete zpět 9,6 %.

Buďte chytří

Loni Češi utratili v internetových obchodech 81 miliard. Jen si představte, kolik peněz by mohli získat zpátky, kdyby všichni využívali cashback. Bohužel to tak nefunguje. Mnozí lidé o něčem takovém nemají ani ponětí. Využijte toho, že princip cashbacku znáte, a nechte si vracet peníze z nákupů.

Napsat komentář