Nakupte si španělské potraviny, s nimiž uvaříte to pravé španělské jídlo

Víte moc dobře, jak chutná to či ono španělské jídlo, protože si jej na dovolené právě ve Španělsku rádi dáváte, a vždy se jej nemůžete nabažit? Připravte ho sobě nebo svým hostům v restauraci tak, že nepoznáte rozdíl. Je to možné s použitím pravých španělských potravin. Právě ty k nám dováží společnost BMC Brno. Najdete ji v centru Brna na adrese Jugoslávská 9, kde pohodlně zaparkujete vozem i dojedete MHD, stačí vystoupit na tramvajové nebo autobusové zastávce Jugoslávská. 

Co vše zde nakoupíte

BMC Brno dříve dovážela pouze potraviny ze Španělska k nám i na Slovensko. Protože firma funguje již do roku 1992, a potraviny dováží od roku 1996, za tu dobu rozšířila dovoz o další země. Za mnohaletou činnost firmy navázala spoustu výborných partnerství, a odebírá výhradně u nejlepších pěstitelů a výrobců v daných zemích. 

Ochutnat můžete španělské potraviny jako koření, olivové oleje, olivy, konzervované ovoce a zeleninu, ryby i žampiony. Všechny jsou sloučeny pod produktovou značku BASSTA, kterou BMC Brno vytvořila. Najdete zde nejen španělské potraviny v gastro balení s nejlepší kvalitou výrobků, které jsou výsledkem pečlivého výběru mezi mnoha výrobci. 

Ochutnejte konzervované ovoce nebo zeleninu

Mezi oblíbené španělské potraviny patří ananas v plechovce. Koupit si jej můžete hned ve třech různých baleních: 3 050 g, 565 g a 850 g. Ananas kousky můžete použít na přípravu dezertů pečených i nepečených, nápojů i k vaření či pečení hlavních jídel.

Oblíbené jsou i meruňky půlené, hrušky půlené, mandarinky dílky nebo třeba ovocný koktejl, který je velmi oblíben do zmrzlinových pohárů.

Podívejte se na kompletní nabídku španělských potravin, které k nám dováží společnost BMC Brno na webových stránkách bassta.cz. Uvidíte, že budete s nákupem plně spokojeni.

Napsat komentář