Vackov na Žižkově – místo, kde se vám bude dobře bydlet

on

Hledáte v metropoli místo, kde se vám bude příjemně bydlet? V horní části Žižkova, v oblasti, které už nikdo neřekne jinak než Vackov, se právě dokončují byty k prodeji. Nechte se nalákat na kvalitní bydlení, okolní zeleň a dostupnou městskou dopravu, která vede takřka až ke dveřím bytového domu! Ze vznikajících 347 bytů, nebytových prostor a ateliérů si můžete vybrat bydlení, které splní všechny vaše požadavky, navíc se můžete stěhovat už zjara roku 2021.

Žižkov je svět sám pro sebe

Třetí pražská část má úplně všechno, co si lze přát. Je na dosah městského centra, kam se lze pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou. Z oblasti horního Vackova je to dokonce na metro pouhých 10 minut, ale blízko je také do školy, školky nebo k lékaři. V okolí nových bytů na Praze 3 je veškerá sociální a občanská vybavenost, nechybí ani volnočasové a kulturní vyžití. Kulturou a uměním dokonce Žižkov žije, je totiž domovem nejen pro Divadlo Járy Cimrmana, Divadlo Ponec nebo Atrium, ale také pro artové kino Aero.

Útěk do zeleně

Tím ale výčet výhod lokality nekončí, dokonce teprve začíná, protože Žižkov nabízí bonus v podobě zeleně. Dokonce je nejzelenější čtvrtí z celé metropole, v okolí se nachází několik rozsáhlých parků a lesopark na Vítkově, kde se lze věnovat joggingu, cyklistice, ale také si můžete zajezdit s dětmi na inline bruslích. Přímo vedle stávající výstavby 5 nových objektů v ulici Malešická se nachází park Židovské pece, kde je několik hřišť a dokonce piknikové místo pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

Rozmanitá nabídka pro každého

Tato etapa výstavby bytových domů navazuje na předešlé v ulicích Na Vackově, Olgy Havlové a Rixdorfská. Termín dokončení je konec roku 2020, proto je prodej bytů v Praze na Žižkově již v plném proudu. Vybrat si lze z bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk, ke každému bytu přináleží balkon nebo lodžie.

Byty v posledním patře mají terasu, naopak přízemní předzahrádku pro příjemné posezení. Díky asymetrii budov je ve všech bytech co nejvíce zajištěno soukromí, ale architekti dbali i na zachování vzdušnosti, při projektování kladli důraz na maximální přísun denního světla.

Napsat komentář