Sexuální praktiky, které musíte v ložnici jednoznačně vyzkoušet

V okamžiku, kdy do ložnice pustíte stereotyp, vás přestane noční dovádění bavit. Z každodenní zábavné aktivity se stává každoměsíční povinnost. Bohužel, často takový scénář vede k tomu, že si jeden z partnerů najde milence, respektive milenku. Pokud byste ráda zabránila takovému konci vašeho vztahu, začněte v posteli experimentovat, a to klidně za pomoci hraček pro dospělé.

Přemýšlíte, jak ozvláštnit milostný vztah, ovšem nepřistoupíte na extrémní návrhy, jako je sex ve třech? V takovém případě do ložnice pozvěte neživého třetího účastníka, a to erotickou hračku. Pro sexuální uspokojení neslouží jenom vibrátor, o němž jsou slohy.

Spoutejte ho

Pokud si myslíte, že pouta na ruce používají pouze vyznavači sexuálních praktik BDSM, potom jste na omylu. Zpestřit s ním můžete i klasické milování. Zkuste svého partnera připoutat k čelu postele a dělejte si s ním, co jen chcete. Jestliže nepatříte mezi dominantní typy, nevadí, požádejte partnera, aby spoutal on vás.

S vibračním vajíčkem zažijete několikanásobný orgasmus

Vibrační vajíčko si doslova zamilujete. Jedná se mezi ženami o velice populární erotickou hračku, která vám dopřeje několikanásobný orgasmus. Jakmile jednou zkusíte vibrační vajíčko, nikdy se s ním nerozloučíte. I když bude váš partner zrovna v práci a vy dostanete choutky, stačí vytáhnout vajíčko a trochu si zadovádět.

Ptáte se, jak vibrační vajíčko využít s partnerem v ložnici? V podstatě se jedná o malý vibrátor, jenž však svým tvarem připomíná klasické vejce. Sehnat můžete model na dálkové ovládání, které použijete klidně i v páru. Vajíčko si dejte do oblasti intimních partií, dálkové ovládání vložte do rukou partnera a on bude ovládat vibrace hračky. Dokáže vás takhle uspokojit? Uvidíte, že ano.

Vaginální činka pro posílení svalů

Určitě jste už ne jednou slyšela, že posílení pánevního dna ocení i váš partner při sexuálním styku. Proč tomu trošku nedopomoci s vaginální činkou? Jestliže si představujete klasickou kilogramovou činku, jste na omylu. Vaginální činka je ve tvaru tulipánové cibulky, která váží pouhých 55 gramů. V nejširším místě má objem 2 centimetry. Posilovat můžete kdykoliv a kdekoliv, aniž by to někdo tušil.

Posilování pánevního dna se provádí také za pomoci Venušiných kuliček. Pro intenzivnější posilování je zase vhodná dvojitá vaginální činka, případně závaží, které se za provázek zavěsí na vaginální činku.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednáte hračky pro dospělé, podívejte se na e-shop RůžovýSlon.cz, kde najdete všechno potřebné. Nemusíte chodit do kamenného sexshopu, pokud se stydíte. Stačí vložit pomůcky do virtuálního košíku a vyčkat, než vám je kurýr přiveze až domů.

Napsat komentář