Pánský prsten a dva zlaté přívěsky pro dceru z osvědčených rukou

on

Před několika týdny jsem řešila prekérní situaci, která se týkala toho, že můj muž slavil významné čtyřicáté narozeniny a má dcera nezapomenutelných osmnáct let. Jak si poradit s dárkem, který by jim tento významný den navždy připomínal a přitom být originální? Poradila jsem si, neboť jsem se obrátila na léty prověřené zlatnictví a svému milovanému muži pořídila pánský prsten a své drahé dceři zlatý přívěsek ve tvaru srdce. Radost jsem tak těmito prvotřídními kousky udělala na obou stranách a jsem za to velmi vděčná.

Přívěsky má dcera miluje a nyní je může obměňovat dle libosti

Přívěsky má dcera naprosto miluje. Nejspíše je celá maminka, tedy soudím tak dle slov mého muže, který toto tvrzení nedávno pronesl. A musím uznat, že na tom opravdu něco bude, to ovšem nikdy nepřiznám. Díky této vášni mé dcery byl pro mne dárek k významným narozeninám, jakými ty osmnácté vskutku jsou jasný, ač jsem váhala, zda další kousek do své sbírky ocení. Jenže stejně tak, jako já sama, umí ocenit kvalitu, tudíž se jí přívěsek ve tvaru srdce nadevše líbil.

Zlaté přívěsky nikdy nevyjdou z módy

I když v současné době většina žen dává přednost stříbrným šperkům já ani moje dcera nedáme dopustit na ty zlaté. Poté, co tedy proběhla dvojnásobná oslava narozenin, si má dcera nedala příliš na čas a pořídila si další dva zlaté přívěsky. Zajímá vás, o jaké se jednalo? Ráda vám to prozradím, neboť se mi nápad, který měla, velmi zamlouval. Pořídila si totiž přívěsek s počátečním písmenem svého jména a pro svého partnera, který je její láskou již tři roky, pořídila rovněž zlatý přívěsek s počátečním písmenem jeho jména, kterým rozhodně nešlápla vedle, neboť muži stejně tak jako my, potřebují vědět, že je bezmezně milujeme a jsme schopni pro ně udělat, stejně tak jako oni pro nás, cokoliv.

Napsat komentář