Odměňte svou pleť a ona se vám odvděčí

on

Toužíte po krásné hladké pleti bez pupínků, černých teček, vrásek a jiných nedokonalostí? Je to možné, avšak nic nejde úplně samo. Je potřeba trochu snahy z vaší strany. Jistě nezůstane úplně bez povšimnutí, pleť se vám odvděčí.

Samozřejmě jsou ženy, které mají pleť jako novorozeně, aniž by musely pravidelně navštěvovat kosmetičku a používat hromadu krémů každý den ráno a večer. Ty jsou ale spíše výjimkou. Nebo se možná jen nevědomky chovají ke svému tělu hezky. Začněte s tím také.

Dopřejte svému obličeji odborné čištění

Nejčastějším problémem, s nímž se dospělé ženy potkávají, bývají vrásky, černé tečky a pupínky. Vrásky jsou samostatnou kapitolou, ovšem černé tečky a pupínky v dospělém věku poukazují na jediné – neumíte si pořádně čistit pleť. Černé tečky představují zanesené kožní póry. Maz a špína pak vytvářejí onu charakteristickou černou barvu. A když se občas takový špinavý pór zanítí, pupínek je na světě. Prvním krokem tedy je poctivé čištění pleti. Pro začátek by vůbec nebylo na škodu navštívit kosmetický salon a podstoupit tam proceduru hloubkového čištění. Ostatně aspoň občasná návštěva kosmetičky vám jen prospěje.

Kosmetička si s vámi poradí

Na kosmetiku už dávno nechodí jen bohaté paničky a herečky. Pár stovek měsíčně může obětovat snad každá žena, která chce pečovat o svůj vzhled. Kosmetičky totiž umí téměř zázraky. Dokáží pleť vyhladit, vyčistit, omladit, dodat jí svěžest. Mají k tomu speciální pomůcky a přípravky, někdy si ale vystačí svýma šikovnýma rukama. Tímto případem je třeba liftingová masáž obličeje. Nedivte se, dobře zvolené pohyby rozproudí krev a pleť omládne jako mávnutím kouzelného proutku.

Nezapomeňte se snažit i samostatně

K úspěchu kosmetických procedur může značně přispět i vaše chování. Pro pleť není dobré, když jíte příliš sladkého, naopak jí prospívá dostatečný pitný režim. Hodně špatné je, pokud se večer neodličujete. Aspoň přes noc by měla pleť dýchat. Zajímají vás další věci, co děláte špatně? Objednejte se na konzultaci do pražského kosmetického studia Lavande na úvodní konzultaci a vše se dozvíte.

Napsat komentář