Mobilní klimatizace

Především v parném létě využíváme mobilní klimatizace a ventilátory. Máme je na pracovištích a stále častěji jimi vybavujeme své domácnosti. Na současném českém trhu najdeme širokou škálu typů. Vybírat můžeme z jednoduchých levných zařízení až po velmi dobře odhlučněné klimatizační systémy s úsporným režimem a dálkovým ovládáním.

Snímek obrazovky 2017-02-23 v 11.13.44

Jedny z nejlepších mobilních klimatizací Sakura STAC 12/CF

Jednou z účinných mobilních klimatizací je typ Sakura STAC 12/CF. Tento výrobek nejen chladí, ale rovněž odvlhčuje. Dálkové ovládání mu umožňuje LED ovládací panel. Sakura STAC 12/CF se výborně hodí do místnosti o povrchu 18 – 30 čtverečních metrů. Umožňuje tři hlavní funkce – chlazení, vysoušení a ventilaci. Součástí výrobku je samoodpařovací jednotka. Pro svou energetickou náročnost je zařazen ve třídě A. Jsou zde tři směry výfuku vzduchu a dvanáctihodinový časovač. Noční provoz je zajištěn funkcí Sleep. Součástí mobilní klimatizace je velký display s podsvícením. Uživatele mile překvapí velmi snadná instalace a kompaktní rozměry. Pro menší prostory je určen typ Sakura STAC 09/CPA CF s podobnými parametry.

Snímek obrazovky 2017-02-23 v 11.16.05

Daitsu APD 12 – CR

K dalším oblíbeným typům mobilních klimatizací patří Daitsu APD 12 – CR. Tento výrobek má řízení zajišťováno mikroprocesorem a spolehlivě chladí a odvlhčuje. I zde najdeme funkci Sleep, díky které můžeme zvyšovat teplotu po jednom stupni v intervalu 30 minut po dobu sedmi hodin. Díky Timeru lze přistroj naprogramovat na automatické vypnutí či zapnutí po dosažení stanovené teploty. Daisu APD 12 – CR má čtyři rychlosti ventilace – auto, nízkou, střední a vysokou. Dobrou manipulaci umožňují zabudovaná kolečka. Ovládání je pomocí multifunkčního ovládače.

Nákup klimatizací

Klimatizace si lze podobně jako jiné věci zakoupit prostřednictvím internetu. Jedním z e–shopů s širokou nabídkou tohoto sortimentu je www.ventilátory-shop.cz. Zde nalezneme kromě již zmíněných modelů také topidla, digestoře, topidla, čističky vzduchu, ventilátory a jiné zboží. Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma.

One Comment Add yours

  1. Romana napsal:

    Články na téma dům a byt si můžete přečíst také v novém online magazínu aBydleni.cz

Napsat komentář