Jak konečně zhubnout?

on

Vyzkoušela jste už desítky diet, snažíte se cvičit a pořád nic? Netušíte, kde děláte chybu, a pomalu přestáváte věřit tomu, že je vůbec možné zhubnout? Ano, dá se to. Jenže sama na to asi stačit nebudete.

1200031-img-natur-house

Pouhým cvičením rozhodně nezhubnete, jde totiž především o stravu. A v té spočívá kámen úrazu. Většina žen nemá moc velké ponětí o tom, co je pro tělo dobré a čeho by se měly spíš vyvarovat. Naštěstí se dají domluvit konzultace s odborníky na sestavení jídelníčku.

Proč nestačí řídit se podle předepsané diety?

Spousta diet, na které na internetu narazíte, je zbytečně drastických. Upírat tělu potřebné živiny není správné, poznáte to na úbytku energie a nechuti cokoliv dělat. S jídelníčkem od odborníka, který ví jak na zdravé stravování, se vám to nestane.

Kromě toho vám výživový poradce připraví předpis jídla na míru. Každé tělo potřebuje něco trochu jiného. Odvíjí se to od vaší váhy, poměru tuku a vody, stravovacích návyků, zdravotních omezení, chuťových preferencí a také cíle, jehož chcete dosáhnout.

naturhouse-cz-cz

Můžete jíst úplně normální věci

Abyste zhubla, není potřeba konzumovat žádné speciální přípravky na podporu hubnutí ani záhadné pilulky. Výživoví poradci z dietetických center NATURHOUSE radí využívat principů středomořské stravy. Nemusíte se ani bát, že budete jíst pořád to samé dokola. Zdravé hubnutí spočívá v pestré stravě, která tělu dodá všechny potřebné látky.

Nechtějte zhubnout deset kilo za týden

Hubnutí chce trpělivost. Nepředstavujte si, že zhubnete deset kilo za týden, to nezvládnete ani s výživovým poradcem. NATURHOUSE u svých klientů běžně dosahuje úbytku 0,5 až 1 kg za týden. Tohle množství je podle doporučení Světové zdravotnické organizace pro organismus bezpečné. Výživové poradenství je tady totiž nejen od toho, abyste zhubla, ale také abyste si nezničila tělo.

Domníváte se, že vám nic nepomůže? Zkuste to. Kontaktujte jedno z center NATURHOUSE a přidejte se k 5,5 milionům klientům, kterým se povedlo zhubnout. Osobní výživové poradenství je vám k dispozici zdarma, poradce se vám bude věnovat po celou dobu hubnutí.

Napsat komentář