Vinylová podlaha do jakéhokoliv interiéru

on

Podlaha je velice důležitou součástí jakékoliv místnosti. Hraje zásadní roli nejenom při kontaktu se zemí, ale také z pohledu reprezentativního. Ať už se jedná o běžnou domácnost nebo zatěžované komerční prostory, může padnout volba na moderní vinylovou podlahu.

Materiál, který se během několika posledních let dostává do popředí hlavně kvůli svým příznivým vlastnostem. Navíc vybírat lze z bezpočtu nejrůznějších dekorů, jež osloví i ty nejnáročnější majitele nemovitostí. Podlaha musí zkrátka odpovídat vašim potřebám, proto se na ni pojďme podívat trochu podrobněji.

Vlastnosti vinylové podlahy

Rozhodnete-li se pro vinyl, máte jistotu, že se setkáte především se snadnou pokládkou. Tu lze realizovat buď prostřednictvím lepidla, nebo za pomoci zámků. Druhá z variant má však větší tloušťku, jelikož je přilepena na dílcích se zámkem.

Vinylová podlaha je vyrobena z několika vrstev. Jednu z nich tvoří samotný barevný dekor, při jehož výběru se meze dozajista nekladou. Kromě těch moderních a jednobarevných lze volit také ty v přírodní imitaci dřeva. Úplně na povrchu je ochranný lak.

Vinylová podlaha, to je sumář několika zajímavých předpokladů.

  • Vysoká povrchová odolnost
  • Snadná výměna poškozeného dílu
  • Voděodolnost
  • Malá tloušťka
  • Vhodná pro alergiky
  • Rychlá údržba

Profesionální výrobce vinylových podlah

Aby bylo dosaženo těch nejlepších vlastností vinylové podlahy, je třeba pořizovat produkty zkušených výrobců. K dlouhodobě prověřenému sortimentu patří určitě vinylové podlahy Quick Step, s nimiž si můžete zakoupit i velkou spoustu doplňkového příslušenství. Od nejrůznějších lišt, až po přechodové prahy.

Aplikujte do svých interiérů moderní podlahové materiály a podlehněte novodobé kreativitě z pohledu předkládaných vzorů. Lpěte na prvotřídní podlaze, kterou vám ostatně mohou položit odborní pracovníci.

Napsat komentář