Pomoc pro ženy se záněty: probiotický intimní krém a tampóny

Každá žena ví, jak nepříjemné je, když ji trápí poševní mykóza či jiná infekce. Proti diskomfortu se dá bojovat velmi snadno: pomohou probiotický intimní krém a probiotické tampóny.

Pocity podráždění, sucha či svědění zejména v oblasti zevních rodidel, stejně jako opakované kvasinkové záněty či záněty močových cest, trápí nejednu ženu, mnohdy opakovaně nebo chronicky. Pomocí krému ellen napomůžete obnově žádoucí rovnováhy mikroflóry v poševní oblasti. Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel. Tyto bakterie jsou přirozená součást zdravé mikroflóry v pochvě.

Probiotický krém ellen vytváří hydrolipidní bariéru, která zároveň udržuje kůži a sliznici hydratovanou. Rovněž zabraňuje množení nežádoucích bakterií. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, stačí vám k tomu množství o velikosti hrášku. Můžete jej používat i dlouhodobě, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Zajímavou doplňkem jsou i probiotické tampóny ellen, které přispívají k prevenci zánětů. Obsahují stejnou patentovanou směs lactobacilů Lacto Naturel. ellen® probiotické tampóny jsou vhodné pro všechny menstruující ženy, dokonce od první menstruace, i pro ty, které tampóny nikdy nepoužívaly. Tampóny je možné používat také dlouhodobě. Tampony jsou k dostání ve třech velikostech, takže si každá žena vybere tu nejvhodnější. Směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje vlivem tělesného tepla a tím zlepšuje přirozenou obranyschopnost proti urogenitálním infekcím.

Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání i na letní dovolené, pak kombinujte krém i tampony ellen.

Které kmeny probiotických bakterií jsou pro ženy vhodné?

Patentovaná kombinace kmenů LN® (Lacto Naturel®)
probiotických bakterií obsahuje pečlivě vybrané tři kmeny laktobacilů, které jsou nejčastěji přítomny ve zdravé vaginální mikroflóře:

Lactobacillus fermentum (LN99)
Lactobacillus rhamnosus (LN113)
Lactobacillus gasseri (LN40)

Lacto Naturel® (LN®) podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu. Udržuje nejen jeho zdravou mikroflóru, ale i potřebnou hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí.

LN® probiotické bakterie byly izolované z vaginální mikroflóry zdravých žen na Univerzitě Lund ve Švédsku.

LN® probiotické bakterie jsou klinicky ověřené pro:

bezpečné užití
snížení vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění
posílení přirozené vaginální flóry

One Comment Add yours

  1. Silvie napsal:

    Super, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje. Já na záněty močových cest užívám Urosla Lady, ale na tyto výrobky se také podívám. Děkuji

Napsat komentář