Chystáme svatbu

 Je s tím dost práce, ale my si to užíváme a na náš svatební den se moc těšíme! Bude nádherný a i kdyby náhodou pršelo, naprší nám jen štěstí! Divíte se tomu radostnému tónu? Při tolika starostech?

My jsme se totiž o ně podělili a nemůžeme si to vynachválit. Nejnáročnější díl svatebních příprav za nás udělají profesionálové. Poskytují veškeré služby, které potřebujete k uspořádání svatby podle svých představ, a my jsme se dočetli o jejím internetovém portálu svatební inspirace. Hned jsme věděli, že je to pro nás to pravé.

S čím svatební koordinátor pomůže?

Tak hned s tím nejdůležitějším – nabízí seznam veškerých matrik v České republice, kde se oddávají snoubenci. Vedle toho vám poskytne katalogy, které vás mohou inspirovat, jak a co všechno zařídit pro váš den D.

Najdete například nabídku originálně zpracovaných svatebních oznámení, neobvyklých snubních prstenů, dekorací pro obřadní síň i svatební místnosti. Katalog svatebních tipů vás upozorní na obzvláště krásná místa, kde je možné mít obřad i svatební hostinu, kam si zajet na svatební cestu.

Dovíte se, které svatební tradice se na svatbách dodržují a co znamenají. S překvapením zjistíte, že agentura pomůže nejen s fotografováním a svatebním videem, ale i s dopravou svatebních hostů a tisícem dalších věcí, které se zdají být maličkostí, ale přesto jsou důležité – třeba se svatebními voničkami pro svatebčany a stužkami a dekoracemi na ozdobení aut.

A to nejdůležitější – můžete si domluvit svatebního koordinátora a svatební asistentku, kteří pomohou naplánovat a realizovat harmonogram svatby, tedy načasovat a zařídit všechno v pravý čas. Na nic se tak nezapomene a náročné přípravy vás nevyčerpají, naopak vám budou dělat radost!

Ale co šaty? Svatební kytice? Dorty?

Na všechno je pamatováno, a to dokonce tak, že si všechno můžete „naživo“ prohlédnout! PAREXPO totiž pořádá svatební veletrhy, velké akce s výstavami všeho, co je na svatbu potřeba. Jsou zde k vidění svatební šaty pro nevěstu a její maminku, družičky, ženicha i všechny ostatní účastníky svatby. Nechybějí potřebné doplňky k oblečení, svatební kytice a květinové dekorace. Bohatý výběr doplňuje nabídka svatebních dortů a dalších výrobků. Všechno lze hned objednávat a nakupovat. Klik!

Napsat komentář