Vybavte svou předsíň stylově i prakticky, sedací botník je skvělou volbou

Předsíň bývá často zanedbávanou místností, co se pečlivého výběru nábytku týče. Proč si taky dávat záležet, když se tudy jen prochází? Jistě, netrávíme tu tolik času jako v obývacím pokoji a dalších místnostech, ale přece jen je to velmi důležitá část domova. Předsíň je totiž takovou naší vizitkou, kterou každý návštěvník uvidí jako první. Jaký nábytek do předsíně je ten pravý?

Co v předsíni nesmí chybět?

Zařízení předsíně musí být především praktické. Určitě nesmí chybět předsíňová stěna nebo věšák, kam umístíme kabáty, bundy a další svršky. Zrcadlo je také nezbytné, každá žena přece chce ještě před odchodem z domu zkontrolovat svůj vzhled. A pak samozřejmě botník, bez toho se nedá obejít. Především my ženy máme mnoho párů bot pro různé příležitosti a rozhodně není hezké ani praktické nechat je vyskládané na zemi.

Botníky pro malé i velké předsíně

Největším omezením při výběru vhodného botníku je velikost předsíně. Když je v ní místa dost, můžete si dovolit prostornou skříňku na boty s více policemi a třeba i šuplíky na doplňky a drobnosti. K dostání jsou takové botníky v mnoha rozměrech, takže není problém vybrat si přesně podle svých potřeb. Pro menší prostory jsou pak ideální botníky s výklopným systémem, které nezaberou příliš místa, ale pojmou dost párů obuvi.

Pohodlné sezení při obouvání

Bolí vás při ohýbání záda a rádi byste si při obouvání pohodlně sedli? Pak by se vám v předsíni určitě líbil praktický a stylový sedací botník. Nízká skříňka s policemi nebo s výklopným systémem je nahoře opatřena odolným čalouněným sedákem. Díky tomu získáte prostor pro své boty i místo, kde se vždy pohodlně obujete. A také stylový kus nábytku, který nikdo nepřehlédne. Navíc si můžete zcela podle svého vkusu zvolit barvu botníku i potahu, takže bude skvěle ladit se zbytkem vybavení.

Vybírejte nábytek do předsíně pečlivě, ať vám dobře slouží i dělá parádu. Širokou nabídku za rozumné ceny najdete například v e-shopu Dona-shop.cz.

Napsat komentář