Tipy a rady: Voucher jako dárek

 Už se nám pomalu blíží to nejhektičtější období v roce. Děláme si v diářích místo na vánoční úklid, pečení cukroví, nákupy potravin a samozřejmě na bloumání po obchodech a shánění těch nejlepších vánočních dárků. Co takhle si letos užít advent opravdu v poklidu a vyřešit vánoční dárky v pohodlí domova a online? Nejenže si ušetříte čas běháním po obchodních centrech, ale poděkuje vám i vaše imunita, protože od svého počítače rozhodně nechytnete ani rýmu, ani kašel.

Jak ale vybrat takový dokonalý dárek a trefit se do vkusu obdarovaného, či obdarované? Co koupit lidem, kteří, rok co rok tvrdí, že nic nepotřebují, že všechno mají? Co dát kamarádce, která je známa tím, že po svátcích chodí nakoupené dárky sveřepě vracet do obchodů? Co dát partnerovi, pokud nerozumíte elektronice? Chytá vás panika? Nemusí. Máme pro vás tip k nezaplacení.

Pamatujete si ještě, jakou měli vaši rodiče radost, když jste jim na Vánoce dali pod stromeček obrázkový kupón, na kterém stálo, že už budete hodní, či na umývání nádobí zdarma? Vezměte si příklad z dětství a darujte letos svým nejmilejším dárkový voucher. Chcete jim ukázat, že jsou vaši VIP? Mrkněte na stránky https://www.vipvoucher.cz/, na kterých lze zakoupit voucher na dárkové poukázky od různých tuzemských i světových značek. Kredit na voucheru lze navíc utratit až za dva roky, takže si obdarovaný může opravdu s výběrem toho, za co kredit utratí, dát opravdu na čas.

Nerozumíte elektronice? Nevadí!

Pokud chcete obdarovat fandu elektroniky a sami se v nabídce těchto výrobků neorientujete a nemáte v rámci předvánočního shonu studovat recenze na internetu, pořiďte Alza dárkový poukaz. Obdarovaný si pak může na webových stránkách www.alza.cz vybrat přesně takové zboží, které mu udělá největší radost.

A co pro rodiče?

Všichni máme takové ty rodiče, kteří nic nechtějí, mají všechno a nechtějí dárky a my si máme šetřit korunky pro sebe a pro své děti. Jak pro ně ale vybrat vhodný dárek? Pokud víte, že už jim pomalu dosluhuje pračka, která je škoda vyhodit, nebo jejich vysavač pamatuje vysávání vašich kostiček z Lega, je skvělým způsobem, jak je obdarovat, mall karta.Pokud vaši rodiče nehoví internetu, budete jim muset trošku pomoc při uplatnění dárku, ale je to naprosto jednoduché. Po objednání vybraných produktů na www.mall.cz opíšete kód z dárkového poukazu do příslušného pole ve 3. kroku objednávky. Hodnota dárkového poukazu se následně odečte z celkové hodnoty nákupního košíku.

Jak voucher zabalit?

Dárkové vouchery můžete darovat i jinak než jen předat v obálce. Například je dejte na dno krabice s obrovskou mašlí, nebo se inspirujte origami mistry a zkuste je zajímavě složit do tvaru harmoniky, či srdíčka. Například na Pinterestu najdete mnoho způsobů, jak předat dárek ve formě poukázky. Fantazii se meze nekladou. Ale ať už voucher zabalíte jakýmkoliv způsobem, uvidíte, že jím uděláte velkou radost.

Napsat komentář