Školka Praha 10 od nás dostala plný počet bodů

on

Dilema, které řeší každý rodič tříletých či čtyřletých dětí nese pojmenování, kam do školky? Praha je sice obrovským městem plným neomezených možností, ovšem sehnat zde kvalitní a přitom dostupnou školku, je vesměs docela velký oříšek. S mužem jsme se tak dlouhou dobu nemohli rozhodnout, kam svého syna ve finále umístíme, neboť se nám ani jemu žádná z navštívených školek nelíbila, až na jednu jedinou, a tou byla školka Praha 10, která okouzlila nejen nás samotné, ale i našeho malého Vaška, který byl rovněž nadšený. Příjemné paní učitelky v čele s Veronikou, Denisou a Sárou. Úžasný tým angličtinářů, kterému vévodila velmi přátelská Bětka a Nikola a v neposlední řadě logoped Evža, kterého náš syn bude rozhodně potřebovat. Tito lidé nás rovněž přesvědčili o tom, že tato školka je tou pravou.

Školka Praha 10 v Dubči prošla náročnou rekonstrukcí

Školka se nachází v Dubči. Sídlí v krásném domě, respektive vile, která patřila k prvorepublikovým skvostům celé stověžaté Prahy. Má navíc krásnou vzrostlou zahradu a nachází se ve velmi přívětivé lokalitě, u které byste ani neřekli, že se nachází v samotné Praze. Školka prošla velmi náročnou rekonstrukcí, jelikož musela splňovat všechny bezpečnostní i legislativní povinnosti. A musím uznat, že se rekonstrukce opravdu vydařila. Nejenže je školka krásná na první pohled zvenčí, ale je rovněž krásná i zevnitř, což je každopádně skvělé. Zápis do školky v Praze 10 tak byl pro nás jasnou volbou.

Syn se již nemohl dočkat prvního dne ve školce

Samozřejmě, že jsme školku před zápisem navštívili společně se synem, který z ní byl opravdu upřímně nadšený. Dokonce se mu v ní tak líbilo, že hodlal zůstat a chtěl si hrát se vším, co mu jen přišlo pod ruku. Čekání na první den ve školce pro něj bylo opravdu skličující. Školka Praha 10 se vyznačuje zejména dokonalým domáckým prostředím, které osloví nejen samotné děti, které posléze nechtějí zpět domů ke svým rodičům, řečeno s nadsázkou, ale i jejich rodiče, kteří mohou být jedině rádi, že je o jejich ratolesti tak skvěle postaráno.

Napsat komentář