Rieker – obuv, s níž se vám bude pohodlně chodit

on

Současný sortiment obuvi nabízí zákazníkům různé modely – od těch levných až po drahé boty v top kvalitě. Vybrat si tedy může každý dle svých požadavků i finančních nároků. Pokud vám záleží na tom, jak se vám bude v botách chodit, pravděpodobně si nekoupíte obuv v některé z tržnic, ale dáte přednost již zavedeným značkám. K těm patří i obuv Rieker, jež patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším. Je to pochopitelné. Nabízí totiž komfort, který se cení.

Rieker a jeho historie

Přelomový byl pro společnost Rieker rok 1874, protože v tomto roce vznikla v jižním Německu ve Schwarzwaldu. Jejím zakladatelem byl Heinrich Rieker. Módní značku si jeho rodina udržela po pět generací až do současné doby. Bez zajímavosti určitě není, že původně se firma orientovala výhradně na bohaté italské zákazníky. Moderní doba ji však donutila přehodnotit výrobní program a být k dispozici všem. Přesto stále platí, že značka Rieker je zárukou kvality. Dnes si jejich výrobky může pořídit opravdu každý, kdo chce mít komfortní boty, v nichž se mu bude dobře chodit.

Specialitou obuvi Rieker je důmyslná technologie antistress. Obuv umí pohlcovat nárazy a chrání chodidlo svého majitele výrazně lépe než jiná obuv. Díky tomu jsou pohodlnější a komfortnější. Pojďme se společně podívat, jaké jsou boty podzim/zima 2018 a co nového Rieker svým zákazníkům připravil.

Boty Rieker na sezónu podzim-zima 2018

Podzimní a zimní dámská obuv značky Rieker je ve znamení kotníkových modelů. Ty se dají nosit k sukni stejně jako ke kalhotám. Nízký podpatek a výrazně vzorovaná podešev dávají tušit, že se jedná převážně o boty do přírody a na pochůzky po městě. Barvy pro podzimní boty jsou převážně tmavší hnědá a černá, ale Rieker se nebojí jít ani do extravagantní tmavě zelené.

Zimní boty vsází na klasické kozačky zateplené beránkem. Syntetická podešev s technologií antistress poskytuje chodidlům tolik potřebný komfort. Nejčastěji používanou barvou je černá. Je to barva elegantní, která se hodí ke všemu. Klidně takovou botu můžete obout ke kabátu i k zimní sportovní bundě.

Napsat komentář