Onitsuka Tiger – Tygr z Japonska

on

onitsuka-tiger-gold-black-mexico-66-shoes

Boty Umy Thurman

Hledáte skutečně kultovní a stylové boty? Pak ve Vašem botníku, nesmí chybět japonská značka obuvi Onitsuka Tiger. Je to značka, která má skutečný styl a příběh. Za sebou má už pěkně dlouhou historii, která se táhne od 60. let minulého století. Značka Onitsuka Tiger vyrábí kvalitní a precizně ušité basketbalové, fotbalové a běžecké boty, které jsou známé po celém světě. Vybrat si můžete z dámských i pánských modelů. V nabídce je také Onitsuka Tiger zimní obuv. Firma však vyrábí i oblečení a módní doplňky. Například stylová trička, mikiny nebo pásky. Boty od Onitsuka Tiger se objevily i na noze herečky Umy Thurman v nezapomenutelném bijáku Kill Bill.

Sneakers obuv do ulic

Onitsuka Tiger je jednou z hlavních značek „sneakers“ kultury. Ta přináší ryze sportovní boty na basketbal a atletiku do rušných městských ulic a vřavy velkoměsta. Ke kultovní obuvi patří boty se symbolickými pruhy, které naznačují ostrovní vodopády. Ke skutečně parádním botám patří Onitsuka Tiger Mexico midrunner. Jejich kotníková varianta Mexico 66 ve stylové bílé s vyraženým logem na patě patří ke skutečným lahůdkám. Tyto boty byly původně používány pro skok daleký a trojskok. A jaký je materiál? Pravá kůže, látková stélka a gumová podrážka. Vše Made of Japan. Dámy, co takhle vybrat tyrkysové kotníčkové tenisky colorway? Na stranách mají vyšité bílé tečky. Boty jsou doplněny růžovými tkaničkami. Materiál je v kombinaci plátno a kůže. Užijte si retro tenisky Onitsuka Tiger.

Orient, tradice a retro

Poslední kolekce obuvi Onitsuka Tiger se nesou ve znamení tradičních orientálních grafik. Jasnou retro inspiraci nelze přehlédnout. Všechny modely však vždy vychází z původních a dnes již klasických modelů z 60. až 80. let. S novou kolekcí vytvořila firma speciální reklamní vizi, součástí je i celé japonské město.

Napsat komentář