Nebojte se rekonstrukce bytového jádra

on

Divili byste se, v kolika bytech ještě mají staré umakartové jádro. Nevypadá příliš moderně, navíc vůbec zvukově neizoluje a často také plesniví. A to nejsou jediné důvody, proč se vyplatí jej předělat. Obvykle byt rozděluje ne příliš šťastně, takže rekonstrukce dává majitelům možnost si místnosti lépe přizpůsobit dle svých představ.

Rekonstrukce bytového jádra není levná, což je primární důvod, proč ji spousta lidí odkládá. Musíte si ale uvědomit, že se tím zvyšuje hodnota bytu. A jednou se do toho stejně budete muset pustit. Tak proč ne v dohledné době?

Získáte hezčí koupelnu i kuchyni

Bytové jádro zpravidla spojuje kuchyni, záchod a koupelnu, proto při kompletní rekonstrukci budete měnit tyto tři místnosti. Lze si pohrát s jejich rozměry, zvětšit koupelnu, aby se vám tam vešla krásná rohová vana, nebo naopak přidat prostor do kuchyně. Většinou se vytváří sádrokartonové příčky, nebo se používají lehké pórobetonové tvárnice. Zdi lze každopádně rozmístit podle potřeby.

Kolik toho bude ve vašem případě potřeba předělat a co zůstane zachováno, nelze říct. Rekonstrukce koupelny asi nutná bude, ale možná ve vašem případě nebude nezbytné předělávat celou kuchyň.

Nejste si jistí? Nechte si zpracovat 3D vizualizaci

Téměř všichni, kteří se do rekonstrukce bytu nejdříve pouštět vůbec nechtěli, jsou nakonec z výsledku nadšení. Pokud se tedy nemůžete rozhoupat, možná by vám pomohlo vidět aspoň na vizualizaci, jak krásně by mohl váš domov vypadat. Obraťte se na firmu Mattes Plus, která působí v okolí Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku. Zpracovává nejen koupelny a kuchyně na míru Ostrava, ale právě také krásné 3D vizualizace. Odborníci z jejich týmu vám pomohou vše namyslet tak, abyste s výsledkem mohli být spokojení. A pak už nezbývá než se pustit do realizace. Nechcete-li vše řešit samostatně, firma zařídí kompletní rekonstrukci bytu za vás a vy přijdete k hotovému.

Napsat komentář