Jak nosit správně denim

on

Je jasné, že džínovou látku vám představovat nemusíme. Kdo by doma alespoň jedny džíny neměl. Možná však už nevíte, že denim nemusí být vždy jen modrý. Skvěle vypadá i v bílé barvě, i když péče o něj je o něco náročnější.

I když je bílá nejčastěji spojována s bílou zářivou barvou sněhu, většina lidí si se světlými barvami spojí letní počasí. Denim je součást garderoby většiny populace. Co se stane, když se spojí tyto dva prvky?

Šortky vám sedí

Máte doma různé druhy šortek? Pak by vám neměly chybět ani ty z bílého denimu. Jakmile si vezmete krátké šortky, nahoře spíše přidávejte, ne ubírejte. Skvělý bude lehký kimonový svršek v prodloužené délce. K tomuto outfitu se příliš nehodí boty na podpatku.

Staré časy se vracejí

V sedmdesátých letech byly velmi moderní propínací sukně, které kopírují svým tvarem písmeno A. Nyní se k této éře návrháři opět vracejí. V obchodech potkáte mnoho knoflíčkových sukní. Určitě si ji pořiďte, jediné co musíte rozhodnout, je to, zda zvolíte delší variantu nebo krátkou klasiku.

Dobře kopírovaný pánský styl

Ležérní pánské džiny vypadají jako typický model, který by neměl chybět v žádném mužském šatníku. Nosit ho mohou i ženy a je skvělé ho trochu pozvednout botami na podpatku. Samozřejmě můžete mít i boty bez nich, ale vysoké boty přidají těmto džínům větší přitažlivost. A samozřejmě i vám.

Denim nestárne

Mezi stálice, které stále patří do módního světa, je bezesporu džínová bunda. Tu můžete nosit v podstatě po celý život. A nebojte se, tento kousek oblečení se bude nosit i nadále. Když bundu zkombinujete s krásnou sukní, bude to dokonalé.

Módní hit sezóny

Letos se s velkou slávou vrací kalhoty s laclem. A nebojte se, rozhodně se nejedná o módu, která je vhodná jen pro mladé dívky. Lacláče mohou nosit všechny věkové kategorie. Stačí k nim zvolit vhodné kombinace oblečení. Skvělý bude krajkový top se spadlými rameny a k tomu boty na podpatku, které vám přidají na ženskosti.

Napsat komentář