Hondrocream: Kladivo na bolesti zad a kloubů?

Trápí vás bolesti zad a kloubů? Nejste sama. Zdravotní komplikace tohoto druhu mohou potkat úplně každého, a to bez ohledu na věk. S přibývajícími roky se logicky objevují častěji a jen málokdo ví, jak problém efektivně vyřešit. Úleva od bolesti, kterou přináší tabletky jako ibalgin, je bezesporu příjemná, ale z dlouhodobého hlediska zdraví neprospívá. Mnohem šetrnější jsou masti a gely působící lokálně – na bolestivých místech. K dobře hodnoceným přípravkům patří Hondrocream. Jak může pomoct právě vám?

snimek-obrazovky-2017-01-09-v-10-52-27

Na co se používá?

Výrobce Hondrocreamu uvádí, že unikátní gel obnovuje vlastní svalový tonus v těle, a to již za několik minut po aplikaci. Ulevuje od bolesti způsobené osteochondritidou nebo artrózou, zmírňuje záněty a svalové křeče, snižuje svalovou ztuhlost a napětí, potlačuje fibromyalgický syndrom a v neposlední řadě napomáhá k rychlejší regeneraci chrupavky.

Z čeho se vyrábí?

Hondrocream se vyrábí z extraktu z kaštanu koňského, který má výsadní postavení v lidovém léčitelství. K dalším účinným složkám patří výtažky z terpentýnu, cayennského pepře a kafru. Kombinace těchto ingrediencí prohřívá a uvolňuje svaly, což vede k velké úlevě od bolesti.

Ochlazení a osvěžení, tonizaci kapilár a a ulehčení pohybu zajišťuje duo mátového a mentolového oleje. Protizánětlivé účinky pak přírodní antibiotika v podobě olejů z lesní borovice a eukalyptu.

Všechny složky obsažené v Hondrocreamu jsou stoprocentně přírodní a jejich účinky jsou léty prověřené. Jedinečný krém vyvinuli přední odborníci a nyní ho svým pacientům doporučují lékaři z předních nemocnit na celém světě. Na přípravek nedají dopustit sportovci, kteří vyžadují plnohodnotnou náhradu za tlumící léky.

Bez vedlejších účinků!

Přípravek nemá vedlejší účinky a je antialergický. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si tuto obsáhlou recenzi na téma Hondrocream.

Napsat komentář